Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ponad 1 mln straty ......... spółka która może urosnać 500-800% ~Inwestor 1 2019-05-15 21:44
Cos sie zaczyna. Podaz zanika. ~TRANSEK 7 2019-05-15 09:20
Podpisanie umowy ze Skarbem Państwa z 16.04 ~Leo 19 2019-05-11 15:47
jak to było?? w marcu 2018 będziemy realizować zyski?? ~optymista 16 2019-05-05 13:37
KRONIK@ ~src 8 2019-05-05 13:36
Batony na 30gr nie do przebicia :) ~TRANSEK 3 2019-05-02 16:29
Xxx ~src 9 2019-05-02 12:46
Softblue lepiej brzmi niz Bluesoft :) ~TRANSEK 7 2019-05-01 01:00
Jezeli przebije 30gr przy wiekszym vo to jest szansa na wieksze wzrosty. ~TRANSEK 6 2019-04-23 23:52
Informacja o wyborze oferty SoftBlue S.A. ~qaz 5 2019-04-18 22:16
nadal czekacie? ~hahah 5 2019-04-18 13:41
bagno ~Marek 4 2019-04-15 12:11
praca szuka człowieka :) ~src 2 2019-04-14 19:39
Ten same cepy ~Rob 10 2019-04-11 16:36
Skup własnych akcji. ~macgregor 15 2019-04-09 12:47
Co tu dzisiaj taki dupny obrot ? ~TRANSEK 3 2019-04-01 17:07
Kiedy ta rakieta w końcu wystartuje ? ~kris 7 2019-04-01 09:27
ktoś wie co z dronami ? ~srcfan 3 2019-03-25 19:03
słabo to wygląda.... ~Marek 1 2019-03-23 23:55
dlaczego to cały czas spada ? ~Apoloniusz 1 2019-03-23 23:54
oszukany... ~zniewolony 1 2019-03-23 23:53
Wskaznik Akumulacja/ dystrybucja sie rozjechal. ~TRANSEK 6 2019-03-20 19:59
SenSoft Tablica pomiaru temperatury. ~eo 9 2019-03-17 19:06
ale lipa... ~lipa 8 2019-03-16 13:10
nie ryzykowałbym... ~doradca 2 2019-03-12 16:28
słabiutko to widzę .. kolejna zamrażarka... ~welovesrc 1 2019-03-11 23:11
piękna padlina... ~srcfan 1 2019-03-11 23:10
Src jak tam dalej wciągają hurtowo haha ~Srcfan 5 2019-03-11 23:09
Wciągają towar ~src 28 2019-03-11 11:25
Softblue,zakała nc bez pomysłu ~pagid 11 2019-03-10 14:50
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.