Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dobre nastroje potrzebne ~morgan 3 2020-01-21 14:57
Sesja petarda ~fiołek 7 2020-01-21 07:33
I to by bylo na tyle ~Pozdrawiam 4 2020-01-20 23:35
Budzet MON na Symulatory i trenażery – 196 468 000 PLN ~Wolf_of_NC 9 2020-01-20 20:35
Kapitał docelowy (podwyższenie do 1,9mln) do 21 maja 2021r ~picco 12 2020-01-20 10:26
W dol ~rrr 8 2020-01-17 20:58
ale POPYT w karnecie ~Johny 5 2020-01-17 16:52
Puchnie konto Firmy ~eryk 3 2020-01-16 12:34
Botonikiem straszą? ~src 2 2020-01-16 11:24
Otrzymanie pisma z UMWK –P o przyznaniu dofinansowania ~meb 5 2020-01-16 11:00
Wchodzić na pokład ~kleo 2 2020-01-16 10:41
Dobry komunikat wzrosty na horyzoncie ~meb 36 2020-01-16 08:49
Swoje wymuliło ~henzo 2 2020-01-16 08:12
3 mln akcji ~rrr 1 2020-01-15 22:05
Całkowita wartość projektu wyceniona przez Emitenta 1 158 935,90 zł ~meb 3 2020-01-15 16:05
Niezly opis wydarzen w SoftBlue. Jednak cos robia. ~Wolf_of_NC 10 2020-01-15 16:04
niech w końcu ~beka 3 2020-01-15 15:26
możliwa konsolidacja 45-50 b72 20 2020-01-15 12:27
SOFTBLUE pięknie pnie się w górę ~meb 32 2020-01-15 09:34
https://www.tuinwestor.pl/komunikaty/raport/softblue/797979 ~src 3 2020-01-15 09:09
Jutro powyżej 0,45 groszy ~Technik 7 2020-01-15 08:19
koncowka roku mamy okolice 1 zeta... ~inwestor 34 2020-01-14 15:17
Dla zarobionych do rozważenia pod analizę ~Inwestor 8 2020-01-14 12:38
Odrabia kurs +3% ~patyk 3 2020-01-14 09:42
Jaka dziś sesja nas czeka na Softblue ~leszcz 17 2020-01-14 09:37
Sprzedawać tu nic się wydarzy spółka idzie na dno ~Wiadrozimnejwody 8 2020-01-12 19:48
czy to FUGAZI ogłosi upadłość w 2017 ? ~xxx 34 2020-01-12 18:26
Spółka krzak ~Rrrr 16 2020-01-12 18:25
Nowy Rok i brak fajerwerków ~WaszZiom 6 2020-01-12 18:24
na CDproject korekta ~sykacz 10 2020-01-12 18:21
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.