Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ma ktoś większą paczkę w tej cenie do sprzedania? b72 8 2020-01-31 15:01
A może by tak do prokuratora? ~Chętny 5 2020-01-31 14:57
Ja już 40% na plusie.Papier jeszcze da zarobić ~Inwestor 44 2020-01-31 12:51
Centrum badawcze rozwojowe -ponad 5 mln dotacji ~leszcz 37 2020-01-30 17:04
Odbieranie ~patyk 15 2020-01-30 15:22
Jaka będzie dzisiejsza sesja? ~meb 21 2020-01-29 15:47
Moja autorska analiza ~patyk 6 2020-01-29 13:04
Kolejne dofinansowanie.!!!#info.!!!! ~Kolkowicz 50 2020-01-29 11:38
ależ zainteresowanie spółką ~optymista 18 2020-01-29 11:22
Promocyjna cena akcji powoli się kończy jedziemy w górę ~piorun 58 2020-01-29 10:28
Innowacyjne urządzenie do ewidencji danych pomiarów ~qaz 41 2020-01-29 10:28
koniec stycznia będzie powyżej 1 zł ~Johny 51 2020-01-29 10:09
Wielu wieści spadki kursu a może być ..? Wręcz odwrotnie ! ~patyk 35 2020-01-29 09:58
z fb ~src 1 2020-01-28 14:08
Korelacja z branżowcami ~fiołek 2 2020-01-28 09:53
Info ~patyk 7 2020-01-28 08:33
Kolejna dotacja w SOFTBLUE!! ~leszcz 75 2020-01-27 11:40
Hiperbola wzrostowa ~jojo 31 2020-01-27 10:32
Ulga podatkowa IP BOX a działalność badawczo-rozwojowa. ~Kropka 2 2020-01-27 09:11
Zamknięta luka teraz jazda na złotówki ~Jam 12 2020-01-24 12:17
Prawie górne widły weszły ~dron 2 2020-01-24 08:56
małe podsumowanie ~src 3 2020-01-23 23:09
Tak sie zastanawiam co trzeba ~Pawel 5 2020-01-23 19:52
Poniedziałek 60 groszy możliwe ~Technik 40 2020-01-23 13:44
Otwarcie - marzenie ~pyk 8 2020-01-23 11:39
Cbr ~src 5 2020-01-23 10:04
2020 ROK ~FAN 17 2020-01-22 15:07
Nie oddawać TRZYMAĆ i DOBIERAĆ ~WaszZiom 25 2020-01-22 14:35
na pocżątku stycznia powyżej 1 zł ~Technik 62 2020-01-22 12:47
Na tą perłę czekałem od dawna ~WZ 38 2020-01-22 09:15
[x]
SOFTBLUE -4,80% 0,22 2026-06-26 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.