Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trole ujadają ~Pablo1 1 2020-11-05 12:19
Nabici w butelkę cz.2 ~Gosik 5 2020-11-05 11:44
Pod co to rośnie... ~Rob 2 2020-11-05 11:36
Nie dajcie sie naciagnac ~LeszczPospolity 15 2020-11-05 11:33
Wyzbierane 28zł czas znów up 32żł i wyzej ~Technik 1 2020-11-05 11:33
do 60 zeta na luzach..... ~sims 1 2020-11-05 11:08
strzelam, że teraz to już koniec pompowanka ~bąk 2 2020-11-05 11:08
WOLAŁBYM ISC DO KASYNA Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI NIZ TERAZ WCHODZIC :D ~Krupier 1 2020-11-05 10:53
UWAGA! JUTRO LECIMY NA 40ZŁ!!! ~Xając 1 2020-11-05 10:52
Zaraz widly i zagnamy 29zl teraz nowy kod 3... ~Analiza 3 2020-11-05 10:50
No I widły! 1.5miliona obrotu! ~Fafik 1 2020-11-05 10:38
Łoren bufet wyprzedaje akcje SIM ~zakąska 8 2020-11-05 10:32
zaczyna się hossa jak w maju. 100 zł będzie podwójnym szczytem ~tesla 3 2020-11-05 10:21
DAWAJCIE NA MBF ~orbita 1 2020-11-05 10:09
Euforia na 50! BRAĆ ~Longlinglang 1 2020-11-05 10:04
Psy szczekają a my jedziemy dalej do góry przy 80zl będą ostro wyc ~Analiza 1 2020-11-05 09:55
Nabycie nieruchomosci za 4,08 mln - zaraz gorne widły ~INM 1 2020-11-05 09:54
Dziś ponad 30zl do grudnia 80zl ~Analiza 3 2020-11-05 09:39
zasięg 75 zł ~michal 3 2020-11-05 09:39
W grudniu 80zl ~Analiza 3 2020-11-05 09:15
Szybko poszło pierwsze widly ~Siergiej 3 2020-11-05 09:08
Tak na poważnie Warto kupić za 20? ~Nowicjusz 6 2020-11-05 09:03
Strefa Inwestorów i agencja PR - kłopoty za naganianie na Sim Fabric? ~BGK 11 2020-11-05 08:56
TRWA UJADANIE TYCH CO ZOSTALI NA PERONIE ~Marek 4 2020-11-05 08:49
Simfabrik pogrąży wszystkie agencje PR i całą GPW przez to! ~tenSAMszit 5 2020-11-05 08:11
Kto stracił, a kto zyskał na akcjach SIM. Dlaczego ~Robin 6 2020-11-05 08:07
Jak nie Piotr to banda oszołomów ~dama 2 2020-11-05 07:22
Wysoki potencjał SimFabric ~Longterm 22 2020-11-05 07:20
15:17 ~Mdm44 5 2020-11-05 06:31
Piotruś w twojej makówce to już nic się nie zmieści, bo znasz się na .. dre222 2 2020-11-05 00:31
[x]
SIMFABRIC -1,70% 1,50 2026-06-25 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.