Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bardzo gruby rajd się zaczyna. jesteśmy 80% poniżej szczytu ~analityk 1 2020-11-05 00:24
+43% bez żadnego info. Przecież to się w głowie nie mieści... ~Piotr 10 2020-11-05 00:16
To nie jest tylko Spółka gamingowa. ~michal 2 2020-11-04 22:38
Piotrowi to już buty pospadały, aż zaniemówił:) dre222 9 2020-11-04 22:34
Pod co to rośnie? ~Piotr 10 2020-11-04 21:50
Pod co ta pompka hahaha ~Pompiarz 2 2020-11-04 21:50
Czy KNF juz bada sprawę pump and dump? Czy to przekręt roku? ~Karol 2 2020-11-04 21:48
Szokująco dobre informacje ze spółki ~Edi 8 2020-11-04 21:35
To takie normalne... 40% rajd bez powodu... ~Piotr 8 2020-11-04 21:31
PKC z rana ~root 2 2020-11-04 20:54
Przepowiadam przyszłość ~root 1 2020-11-04 19:51
Jutro 30zł!!!!!!!!!!! ~Koko 2 2020-11-04 19:41
Spółdzielnia z ciastek -jutro zwała -40% ~root 1 2020-11-04 19:31
+40%!! Wow ~Ja 2 2020-11-04 19:24
Panowie zaczęło się !!!! dre222 2 2020-11-04 19:23
Wzrosty po info z piątku ~Longterm 4 2020-11-04 19:23
wow 40 procent jst moc ~siergiej 6 2020-11-04 19:18
KOSMOS INFO!!!! ~Kali 3 2020-11-04 19:15
Wyniki przejście na gpw i pozostałe plany ~Mdm44 10 2020-11-04 19:14
Wyrazy współczucia dla tych, którzy dziś ubrali się na górce. ~Piotr 3 2020-11-04 19:13
Wszyscy piszą o "super info". Tylko nikt nie podaje konkretów. ~Piotr 7 2020-11-04 19:12
A więc geniusze, pod co to urosło? ~Piotr 11 2020-11-04 19:11
LUDZIE! LUDZIE SZYBCIEJ KUPUJCIE BO NIE ZDĄŻYCIE ~MacWrap 7 2020-11-04 19:11
Ile potrzeba zarobić % aby spuścić wodę? ~Stiw 4 2020-11-04 19:11
To samo widziałem na CCC czy Elbudowie. ~Piotr 6 2020-11-04 19:09
Wniosek o dofinansowanie z UE odrzucony ~Gosik 7 2020-11-04 19:08
Czy jutro otworzy się poniżej 30? ~Oskar 1 2020-11-04 19:08
Rośnie pod wyniki 13.11.2020 chłopie, a niby taki jesteś do przodu:) dre222 10 2020-11-04 19:07
Przypomina mi to Ciastka Kra Oze montują? ~root 1 2020-11-04 17:39
Pieknie zbieraja dzis ~Technik 1 2020-11-04 16:04
[x]
SIMFABRIC -0,52% 1,53 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.