Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
JADYMY NA GURNE WIDŁY I RAKIETNICE CZY DOLNE WIDŁY? ~Marek 1 2020-11-06 09:14
Drżyjcie ~Kuban 1 2020-11-06 08:52
Na koniec uderzenie pod 32? ~MYTH 5 2020-11-06 08:23
Nie wierzę w trend wzrostowy--Nie zrobili kasy 3 kw.>podbitka ?? ~Robert 1 2020-11-06 01:46
Skasowałem pięknie73% > korekta 35% i dalej wzrost do 50 zł ~Prognoza 1 2020-11-06 01:42
Co powiecie ~Mdm44 9 2020-11-05 21:51
Każdy robi przemyślane inwestycje sam wie czy warto.. ~medyk 1 2020-11-05 21:06
Ciekawe ilu zawiśnie na hakach..I znów będzie płacz...Już nowych witamy! ~PREZES 6 2020-11-05 21:03
Kiedy premiery 7 gier zapowiedzianych na ten rok? ~Nagoniony 3 2020-11-05 18:48
Zrealizowałem dziś zysk 45% w dwie sesje ~Korba 4 2020-11-05 18:10
podbijcie jutro do 49 bo tam stoję ~xxxx 3 2020-11-05 17:10
Do jutra dzieciaki bez wiedzy i kasy! Jutro znów up ~Technik 1 2020-11-05 17:03
Cześć ja tu po raz pierwszy pawelpablo 6 2020-11-05 16:01
Spekula zaczyna pompować simfabric ~Alarm 6 2020-11-05 15:20
Arkusz po stronie kupna pusty. ~Obserwator 1 2020-11-05 15:17
Jeśli rzeczywiście fundusze to łykają to 100zł. będzie szybko:) dre222 1 2020-11-05 15:01
Siła spekuly zdaje się wciąż dominować na GPW. ~lulo 3 2020-11-05 14:48
Eml mówił, że następny przystanek 160 zł jadyn ~siergiej 6 2020-11-05 14:44
Trzeba się przyzwyczaić, że codziennie będzie+UP! Piotrek nie bój żaby! dre222 15 2020-11-05 14:37
Coś czuję że nawet blogerzy kupili haha ~Recoup 1 2020-11-05 14:31
Idziemy na stówę ? ~Spanien 1 2020-11-05 14:05
Grubsi podgrzali kurs i ewakuowali się przed raportem. ~Piotr 4 2020-11-05 13:56
Budowa? ~Ja 2 2020-11-05 13:54
Po 13 listopada zobaczycie pod co rosnie:) niedowiarki dzieki za akcje ~Technik 2 2020-11-05 13:34
SIM fabric produkcja testów na covid ~Boss 1 2020-11-05 13:13
Słyszycie?? To szelest utraty waszych pieniędzy ~Dorzeczy 4 2020-11-05 13:04
Czyli 30 zł to był limit, który chcieli osiągnąć. ~Piotr 1 2020-11-05 12:55
Uważać na spólce darusuk i zubrzyk ~Uwazac 3 2020-11-05 12:52
Gnojne widły dzisiaj..Standard na tym,więc CZEKAMY!!!!! ~DARIO 2 2020-11-05 12:32
NO I ZACZYNA SIE SPUSZCZANIE W KIBEL :D ~Krupier 4 2020-11-05 12:29
[x]
SIMFABRIC -1,70% 1,50 2026-06-25 16:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.