|
JADYMY NA GURNE WIDŁY I RAKIETNICE CZY DOLNE WIDŁY?
|
~Marek
|
1
|
2020-11-06 09:14
|
|
Drżyjcie
|
~Kuban
|
1
|
2020-11-06 08:52
|
|
Na koniec uderzenie pod 32?
|
~MYTH
|
5
|
2020-11-06 08:23
|
|
Nie wierzę w trend wzrostowy--Nie zrobili kasy 3 kw.>podbitka ??
|
~Robert
|
1
|
2020-11-06 01:46
|
|
Skasowałem pięknie73% > korekta 35% i dalej wzrost do 50 zł
|
~Prognoza
|
1
|
2020-11-06 01:42
|
|
Co powiecie
|
~Mdm44
|
9
|
2020-11-05 21:51
|
|
Każdy robi przemyślane inwestycje sam wie czy warto..
|
~medyk
|
1
|
2020-11-05 21:06
|
|
Ciekawe ilu zawiśnie na hakach..I znów będzie płacz...Już nowych witamy!
|
~PREZES
|
6
|
2020-11-05 21:03
|
|
Kiedy premiery 7 gier zapowiedzianych na ten rok?
|
~Nagoniony
|
3
|
2020-11-05 18:48
|
|
Zrealizowałem dziś zysk 45% w dwie sesje
|
~Korba
|
4
|
2020-11-05 18:10
|
|
podbijcie jutro do 49 bo tam stoję
|
~xxxx
|
3
|
2020-11-05 17:10
|
|
Do jutra dzieciaki bez wiedzy i kasy! Jutro znów up
|
~Technik
|
1
|
2020-11-05 17:03
|
|
Cześć ja tu po raz pierwszy
|
pawelpablo
|
6
|
2020-11-05 16:01
|
|
Spekula zaczyna pompować simfabric
|
~Alarm
|
6
|
2020-11-05 15:20
|
|
Arkusz po stronie kupna pusty.
|
~Obserwator
|
1
|
2020-11-05 15:17
|
|
Jeśli rzeczywiście fundusze to łykają to 100zł. będzie szybko:)
|
dre222
|
1
|
2020-11-05 15:01
|
|
Siła spekuly zdaje się wciąż dominować na GPW.
|
~lulo
|
3
|
2020-11-05 14:48
|
|
Eml mówił, że następny przystanek 160 zł jadyn
|
~siergiej
|
6
|
2020-11-05 14:44
|
|
Trzeba się przyzwyczaić, że codziennie będzie+UP! Piotrek nie bój żaby!
|
dre222
|
15
|
2020-11-05 14:37
|
|
Coś czuję że nawet blogerzy kupili haha
|
~Recoup
|
1
|
2020-11-05 14:31
|
|
Idziemy na stówę ?
|
~Spanien
|
1
|
2020-11-05 14:05
|
|
Grubsi podgrzali kurs i ewakuowali się przed raportem.
|
~Piotr
|
4
|
2020-11-05 13:56
|
|
Budowa?
|
~Ja
|
2
|
2020-11-05 13:54
|
|
Po 13 listopada zobaczycie pod co rosnie:) niedowiarki dzieki za akcje
|
~Technik
|
2
|
2020-11-05 13:34
|
|
SIM fabric produkcja testów na covid
|
~Boss
|
1
|
2020-11-05 13:13
|
|
Słyszycie?? To szelest utraty waszych pieniędzy
|
~Dorzeczy
|
4
|
2020-11-05 13:04
|
|
Czyli 30 zł to był limit, który chcieli osiągnąć.
|
~Piotr
|
1
|
2020-11-05 12:55
|
|
Uważać na spólce darusuk i zubrzyk
|
~Uwazac
|
3
|
2020-11-05 12:52
|
|
Gnojne widły dzisiaj..Standard na tym,więc CZEKAMY!!!!!
|
~DARIO
|
2
|
2020-11-05 12:32
|
|
NO I ZACZYNA SIE SPUSZCZANIE W KIBEL :D
|
~Krupier
|
4
|
2020-11-05 12:29
|