Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jest odpowiedź SF na pytania od PolskiGameDev. KNF potrzebny. ~Piotr 2 2020-11-08 10:06
POSZLI SOBIE JUŻ? ~Fab 1 2020-11-07 15:25
Wskaźniki mówią kupuj ~Michal 2 2020-11-07 15:18
Prawie wszystkie wątki z tego samego ip ~Wegier 2 2020-11-07 10:11
UBRANI PO 25------- WYSTĄP !!!!!!!!!!!!!! ~Jaros 1 2020-11-07 09:55
Wracajamy na 10 zł z kwietnia ~Analityk 1 2020-11-07 09:50
Wracajamy na 10 zł z kwietnia ~Analityk 1 2020-11-07 09:50
czy ktoś ma od 99 - chwalić się ~Specjalista 1 2020-11-07 09:09
SIMFABRIC- a tu niedawno było prawie 100 zł ~gracjan 3 2020-11-07 00:03
Oj cienko tu ~Marek 1 2020-11-06 23:40
FUNDAMENTY TU JAK PAJĘCZYNA--NIE WESOŁO ~WOJCIECH 1 2020-11-06 22:46
Tu obiecanki,negocjacje,ustalenia- miłe dla ucha- Brak konkretów i INFO ~Tomasz 1 2020-11-06 22:43
Ewakuacja ~Oktawian 2 2020-11-06 21:19
Pump and dump ~Pumpdump 2 2020-11-06 18:38
A pisałem po podbitce sprzedawać ~root 1 2020-11-06 17:14
Trolle znów szczekają ~Pablo1 8 2020-11-06 16:39
Dobra sesja ~ewro 1 2020-11-06 16:31
Korekta i zaraz zielono i jazda na 40zl ~Szef 8 2020-11-06 15:48
25,50 czekam sypniesz cos piotrus? ~Technik 3 2020-11-06 15:27
Ja dalej trzymam na długi termin. ~Chris 1 2020-11-06 14:33
Gdzie te wasze fundy z USA? Umowa z Blizzardem? ~Piotr 2 2020-11-06 13:40
Ubierać się ubierać ~ja 4 2020-11-06 13:35
Kupujcie kupujcie bo dzisiaj wyprzedaż ~Boss 5 2020-11-06 12:58
Nie wierzę AHahahahhaha 3mln ~Boss 13 2020-11-06 12:57
UDAŁO SIĘ 25.30 ~Fabian 5 2020-11-06 12:02
Tak jak pisałem, 2-3 dnia grzania max., a motem spuszczanie kibla. ~Piotr 6 2020-11-06 11:02
Tak kierunek 8 EUR dre222 3 2020-11-06 10:31
Miasto: nie prowadzimy żadnych działań z SIM ~Kuban 2 2020-11-06 10:12
KIERUNEK 8ZL ~Uper 1 2020-11-06 09:29
Koniec promocji za chwilę:) dre222 1 2020-11-06 09:24
[x]
SIMFABRIC -0,80% 1,49 2026-06-26 11:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.