|
Scenariusz na następne dni
|
~Serveza
|
2
|
2020-11-09 15:09
|
|
shockwork games :) finansowanie!!! Nowy raport:):)
|
~jj
|
3
|
2020-11-09 15:09
|
|
Coraz więcej TROLLI SPADKOWYCH się tutaj pojawia
|
~Gość
|
2
|
2020-11-09 15:03
|
|
Piotr ja nigdzie nie idę!
|
dre222
|
2
|
2020-11-09 14:16
|
|
Serdecznie zapraszamy na czat inwestorski z przedstawicielami Zarządu Si
|
dre222
|
10
|
2020-11-09 13:58
|
|
Przesiadka na ShockWork Games (SWK)
|
~Technik
|
1
|
2020-11-09 13:56
|
|
Już -15 %
|
~Brawowy
|
2
|
2020-11-09 13:33
|
|
INFO
|
~hej
|
2
|
2020-11-09 12:59
|
|
Ma być najlepszy kwartał w historii spółki
|
~Analytyk
|
8
|
2020-11-09 11:22
|
|
Wejdę przy 10 zł
|
~Stanley
|
5
|
2020-11-09 11:21
|
|
Jesteście dziś gotowi na atak na górne widły?! :)
|
~Technik
|
2
|
2020-11-09 11:18
|
|
DALEJ TREND SPADKOWY--POWRÓT NA 15
|
~Marek
|
4
|
2020-11-09 10:08
|
|
Martwie sie o piotra czy przy 60 wytrzyma a 80zł nie zrobi sobie cos:D
|
~Technik
|
7
|
2020-11-09 09:56
|
|
No to jazda na zielona stronę mocy!
|
~Boss
|
1
|
2020-11-09 09:51
|
|
Emil, lepiej przejrzyj raport kwartalny jeszcze raz, bo...
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-09 09:45
|
|
UBRANI PO 15 WYSTOMP
|
~Kaczy
|
1
|
2020-11-09 09:31
|
|
Wyleszczeni mozecie mocniej wyc bo nie słysze was:D mocniej:D
|
~Technik
|
7
|
2020-11-09 09:23
|
|
Zasieg 61zł zobaczymy czy zgodnie RGR tez potwierdzony na tygodniowym
|
~Technik
|
8
|
2020-11-09 09:23
|
|
jutro znowu rajd pod 40?
|
~graham
|
1
|
2020-11-09 02:19
|
|
A teraz tak na poważnie, taka będzie przyszłość
|
~Jackowski
|
6
|
2020-11-09 00:33
|
|
Jeszcze pójdzie do góry.
|
~Chris
|
2
|
2020-11-08 19:21
|
|
Qubic na fali
|
~Dorian
|
2
|
2020-11-08 18:34
|
|
Czytajcie Gaztę Giełdową !!!
|
~Czytajcie
|
1
|
2020-11-08 17:34
|
|
DALEJ TREND SPADKOWY--POWRÓT NA 15
|
~Marek
|
1
|
2020-11-08 17:29
|
|
Fundamenty słabe > korekta! podbicie pod wyjście > Złe wróżby
|
~SPADKI
|
1
|
2020-11-08 17:24
|
|
Trend spadkowy dalej mówi sprzedaj
|
~Almodovar
|
9
|
2020-11-08 16:07
|
|
Ale nedowiarki sie zdziwia gdzie bedzie kurs pod koniec roku pozdr
|
~Technik
|
9
|
2020-11-08 15:32
|
|
Piotrze wybaczam ci ze ubrali mnie po 14,10 3900akcji oby wiecej takich!
|
~Technik
|
3
|
2020-11-08 15:30
|
|
Jedna z najlepszych spółek
|
~ewro
|
1
|
2020-11-08 13:27
|
|
Piotr jak jutro obstawiasz
|
~Siergiej
|
1
|
2020-11-08 11:14
|