|
No to jeszcze raz! Wygrzebmy coś z zeszłego tygodnia
|
~Kazek
|
9
|
2020-11-10 17:45
|
|
Julka, Emil, Anna, gemdef, KNF, palta, lonkterm (fauszywy)
|
~bajubaj
|
13
|
2020-11-10 17:38
|
|
Spada -10% jak codzień, zero obrotów
|
~zetka
|
14
|
2020-11-10 17:37
|
|
Uwaga na trolla wzrostowego „anty-troll”
|
~Anty-anty-troll
|
3
|
2020-11-10 17:36
|
|
Piotr ubierają nas:) czy rozbierają:) Ty jesteś ekspertem od mody!
|
dre222
|
1
|
2020-11-10 17:14
|
|
Jutro nie ma sesji - współczuje tym co zostaną z akcjamk
|
~Emilus
|
2
|
2020-11-10 15:06
|
|
Rejestrujcie pytania z czatu inwestorskiego.
|
~Piotr
|
4
|
2020-11-10 14:25
|
|
Artykul wraz z video. W piatek czat z zarzadem o 14.00 na SII
|
~Chris
|
3
|
2020-11-10 14:11
|
|
Przypominam słowa Julki z wywiadu (reklamy).
|
~Piotr
|
9
|
2020-11-10 13:43
|
|
Bravo Simfabric!!!!!
|
~michal
|
1
|
2020-11-10 12:15
|
|
Czy w ogóle chodzi o jakieś gry?
|
~piłkaSKACZEpoCZASZC
|
4
|
2020-11-10 11:37
|
|
Zjazd za... 3... 2... 1...
|
~Borys
|
1
|
2020-11-10 11:31
|
|
Byle do piątku
|
~Grucha
|
12
|
2020-11-10 10:38
|
|
Julka powiedziała, że produkcja gier własnych schodzi na drugi plan.
|
~Piotr
|
3
|
2020-11-10 10:30
|
|
Kiedy oni w końcu wrzucą to info?
|
~Maxiking
|
1
|
2020-11-10 08:20
|
|
Ktokto narzeka na Simfa niech idzie na Biomed
|
~Michal
|
2
|
2020-11-10 02:05
|
|
Chat to będzie ostre oranie zarządu
|
~Oktawian
|
2
|
2020-11-10 02:05
|
|
Kiedy czat?
|
~Marek
|
2
|
2020-11-10 02:05
|
|
Ostrzegalismy
|
~Domino
|
2
|
2020-11-10 02:05
|
|
Pioter sypniesz cos czy to koniec?
|
~Technik
|
2
|
2020-11-10 02:04
|
|
Za chwilę standardowo -10%.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-10 02:04
|
|
SF istnieje od 4 lat i nie wydało żadnej własnej obiecanej gry.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-10 02:04
|
|
Spadliśmy na 19 zł. Grubi ewakuuja się przed raportem.
|
~Piotr
|
6
|
2020-11-10 00:02
|
|
Technik, Dre222 - czemu nie kupujecie???
|
~Sanczez
|
5
|
2020-11-09 23:19
|
|
Kółka na trupie aż miło.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-09 21:04
|
|
A tak na serio, to z czego SF miałby mieć przychód?
|
~Piotr
|
5
|
2020-11-09 19:43
|
|
Do Pablo1
|
~Sanczez
|
4
|
2020-11-09 18:33
|
|
Do Piotra
|
~Pablo1
|
3
|
2020-11-09 16:59
|
|
Piotr 13.11.2020 jak będzie ponad 50% UP odszczekasz wszystko?
|
dre222
|
2
|
2020-11-09 16:28
|
|
Kierunek 10 zl
|
~Gosik
|
2
|
2020-11-09 15:30
|