|
Czy zaliczka to przychód? O to jest pytanie.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-13 09:05
|
|
1.5 h do rozpoczęcia sesji, 3.5 h do czatu, a raport?
|
~Piotr
|
7
|
2020-11-13 09:00
|
|
Co w raporcie? Prognoza
|
~Fernando
|
18
|
2020-11-13 08:59
|
|
jest i raport
|
~sim
|
3
|
2020-11-13 08:50
|
|
Jest raport.
|
~Piotr
|
2
|
2020-11-13 08:49
|
|
Jeżeli udostępnią raport przed samym czatem inwestorskim...
|
~Piotr
|
5
|
2020-11-13 08:45
|
|
Kolega chyba rozgryzł taktykę SF z raportem.
|
~Piotr
|
16
|
2020-11-13 07:11
|
|
13.11
|
~Mdm44
|
7
|
2020-11-12 22:18
|
|
Ktoś sprawdzał jaki status ma projekt dofinansowania?
|
~SpaceX
|
18
|
2020-11-12 17:35
|
|
Jeśli spółka faktycznie coś produkuje...
|
~Oktawian
|
2
|
2020-11-12 16:43
|
|
Piotrek lokalny sprzedawca zlomu
|
~Zbik
|
3
|
2020-11-12 16:36
|
|
Bez gier i bez wyników
|
~Gosik
|
5
|
2020-11-12 14:06
|
|
Dzisiaj pompa
|
~eugenio
|
3
|
2020-11-12 12:50
|
|
Czat z Sf o 11
|
~Killer
|
5
|
2020-11-12 11:50
|
|
Ładnie ziomki się bawią. Jest przed raportem, a obrót tylko 50 tyś.
|
~Piotr
|
7
|
2020-11-12 10:39
|
|
Zarząd powinien przeprosić inwestorów i cały gamedev
|
~Oktawian
|
2
|
2020-11-11 23:33
|
|
Będzie miazga zarządu na czatach
|
~Oktawian
|
3
|
2020-11-11 23:12
|
|
Ciekawe kto przeprosi zarząd?
|
~Michal
|
1
|
2020-11-11 22:23
|
|
Musicie się zjednoczyć i przeprosić zarząd!!!
|
~Stary
|
2
|
2020-11-11 20:51
|
|
Będzie rajd na 7 dych
|
~Michal
|
6
|
2020-11-11 20:39
|
|
Przypominam incydent z zepsutym Switch'em.
|
~Piotr
|
4
|
2020-11-11 17:41
|
|
Co by tu jeszcze fakowego napisać...
|
~dno
|
20
|
2020-11-11 17:13
|
|
W niemczech nintendo to hit!
|
~Adam
|
2
|
2020-11-11 14:07
|
|
Poczytałem o MobileFabric SA i VRFabric SA...
|
~Piotr
|
11
|
2020-11-11 13:27
|
|
WYNIKI za 3Q 2020 - 13.11.
|
~MYTH
|
2
|
2020-11-11 09:56
|
|
Widzę dużo wariatów tu siedzi... Czego Wy się na Piotra uwzięliście?
|
~Początkujący
|
8
|
2020-11-11 08:45
|
|
ewakuacja czuje się oszukany
|
~Jan
|
2
|
2020-11-10 23:36
|
|
Piotr napisz coś, nuda wieje na forum
|
~siergiej
|
2
|
2020-11-10 18:27
|
|
Siergiej, spytaj lepiej Emila kiedy otworzy szampana?
|
~Oktawian
|
3
|
2020-11-10 18:25
|
|
No wreszcie jakie fajne stare hity! Dawać dalej, bo pozapominamy
|
~bratAlbert
|
8
|
2020-11-10 17:48
|