Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy zaliczka to przychód? O to jest pytanie. ~Piotr 2 2020-11-13 09:05
1.5 h do rozpoczęcia sesji, 3.5 h do czatu, a raport? ~Piotr 7 2020-11-13 09:00
Co w raporcie? Prognoza ~Fernando 18 2020-11-13 08:59
jest i raport ~sim 3 2020-11-13 08:50
Jest raport. ~Piotr 2 2020-11-13 08:49
Jeżeli udostępnią raport przed samym czatem inwestorskim... ~Piotr 5 2020-11-13 08:45
Kolega chyba rozgryzł taktykę SF z raportem. ~Piotr 16 2020-11-13 07:11
13.11 ~Mdm44 7 2020-11-12 22:18
Ktoś sprawdzał jaki status ma projekt dofinansowania? ~SpaceX 18 2020-11-12 17:35
Jeśli spółka faktycznie coś produkuje... ~Oktawian 2 2020-11-12 16:43
Piotrek lokalny sprzedawca zlomu ~Zbik 3 2020-11-12 16:36
Bez gier i bez wyników ~Gosik 5 2020-11-12 14:06
Dzisiaj pompa ~eugenio 3 2020-11-12 12:50
Czat z Sf o 11 ~Killer 5 2020-11-12 11:50
Ładnie ziomki się bawią. Jest przed raportem, a obrót tylko 50 tyś. ~Piotr 7 2020-11-12 10:39
Zarząd powinien przeprosić inwestorów i cały gamedev ~Oktawian 2 2020-11-11 23:33
Będzie miazga zarządu na czatach ~Oktawian 3 2020-11-11 23:12
Ciekawe kto przeprosi zarząd? ~Michal 1 2020-11-11 22:23
Musicie się zjednoczyć i przeprosić zarząd!!! ~Stary 2 2020-11-11 20:51
Będzie rajd na 7 dych ~Michal 6 2020-11-11 20:39
Przypominam incydent z zepsutym Switch'em. ~Piotr 4 2020-11-11 17:41
Co by tu jeszcze fakowego napisać... ~dno 20 2020-11-11 17:13
W niemczech nintendo to hit! ~Adam 2 2020-11-11 14:07
Poczytałem o MobileFabric SA i VRFabric SA... ~Piotr 11 2020-11-11 13:27
WYNIKI za 3Q 2020 - 13.11. ~MYTH 2 2020-11-11 09:56
Widzę dużo wariatów tu siedzi... Czego Wy się na Piotra uwzięliście? ~Początkujący 8 2020-11-11 08:45
ewakuacja czuje się oszukany ~Jan 2 2020-11-10 23:36
Piotr napisz coś, nuda wieje na forum ~siergiej 2 2020-11-10 18:27
Siergiej, spytaj lepiej Emila kiedy otworzy szampana? ~Oktawian 3 2020-11-10 18:25
No wreszcie jakie fajne stare hity! Dawać dalej, bo pozapominamy ~bratAlbert 8 2020-11-10 17:48
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.