|
660 tyś. zł zysku to ...dużo?
|
~Piotr
|
5
|
2020-11-13 12:54
|
|
Za chwile Koniec dystrybucji i zwala
|
~Kornik
|
1
|
2020-11-13 12:53
|
|
Twitter Strefy - tam zadawajcie prawdziwe pytania
|
~Bernard
|
2
|
2020-11-13 12:29
|
|
Czy zaliczki od Kocha są bezzwrotne? Bo jeśli nie...
|
~Piotr
|
8
|
2020-11-13 12:29
|
|
Wydanie gry z portowanie gry - SF to DNO
|
~Emelka
|
1
|
2020-11-13 12:20
|
|
ZYSKU TU TYLE ---CO KOT NAPŁAKAŁ- 0,66 MIL ???
|
~KUŻMIUK
|
1
|
2020-11-13 12:02
|
|
Kilka pytań na początek czatu
|
~Bernard
|
16
|
2020-11-13 11:46
|
|
Ale czat parodia
|
~ja
|
2
|
2020-11-13 11:41
|
|
FOREVER ZYSK 14 859 526,37 zł a wy ?????????? buhahahahaa
|
~Specjalista
|
4
|
2020-11-13 11:12
|
|
SimFabric notuje 920% zysku r/r
|
~er
|
8
|
2020-11-13 11:10
|
|
c/z 120
|
deka83
|
1
|
2020-11-13 10:41
|
|
Raport, podbitka, realizacja zysków, korekta, ogólnie złe otoczenie gpw
|
~Solano
|
5
|
2020-11-13 10:36
|
|
Czemu prezes spekuluje na akcjach własnej spółki?
|
~Domino
|
7
|
2020-11-13 10:33
|
|
Skasowali daty premier - ZERO premier gier własnych w 2020 r.
|
~Leszek
|
3
|
2020-11-13 10:30
|
|
Skup akcji przez zarząd w takim momencie jest bezczelną manipulacją.
|
~Piotr
|
4
|
2020-11-13 10:21
|
|
Zawarto ZERO umów z globalbymi wydawcami
|
~Leszek
|
7
|
2020-11-13 10:07
|
|
Sf
|
~Tombro
|
3
|
2020-11-13 10:04
|
|
wielu dzisiaj zostanie na peronie przekonacie się
|
~analityk
|
2
|
2020-11-13 10:03
|
|
Wielu dziś ubiorą w palta, przekonacie się
|
~Leszek
|
1
|
2020-11-13 10:02
|
|
Od ostatniego zakupu Emila 10.09 kurs -43%
|
~Leszek
|
1
|
2020-11-13 09:47
|
|
przypominam CZAT GODZINA 11:00
|
atomy
|
1
|
2020-11-13 09:43
|
|
Emil dokupił akcji
|
~Warro
|
3
|
2020-11-13 09:42
|
|
Raport poniżej oczekiwań
|
~Kramik
|
6
|
2020-11-13 09:42
|
|
Kłamstwa w raporcie ?
|
~Domino
|
4
|
2020-11-13 09:34
|
|
I już wróciliśmy do punktu wyjścia.
|
~Piotr
|
1
|
2020-11-13 09:29
|
|
Piter nie bój żaby! Po dużych wzrostach zawsze jest korekta, będziesz...
|
dre222
|
3
|
2020-11-13 09:25
|
|
Czy jutro będą pamiętali napisać o Driftland w raporcie okresowym?
|
~Oktawian
|
16
|
2020-11-13 09:22
|
|
Świetny Raport
|
~Pablo1
|
2
|
2020-11-13 09:15
|
|
raport
|
~killer
|
1
|
2020-11-13 09:14
|
|
No piotrus masz podpicie wyskakuj hopsia i idz marudzic na GOP
|
~siergiej
|
1
|
2020-11-13 09:12
|