Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
witczak żenujący pseudodziennikarzyna ~ano 11 2020-11-14 18:28
Do Siergieja - o raporcie... c.D.n. ~Oktawian 3 2020-11-14 14:43
Ip185.206.224 stary troll ~Brrr 1 2020-11-14 13:37
Prezeska załatwiła Was na szaro ~Info 2 2020-11-14 13:27
Dlaczego Emil Leszczynski zasłania się za moderatorem? ~Colonel 1 2020-11-14 13:19
UBRALI MNIE PO 25.30 ~Fabian 5 2020-11-14 11:26
Czy oprócz 8-bitowych reliktów i "symulatorów" ważących 77MB... ~Piotr 4 2020-11-14 10:33
Perełka Simfabric ~Michal 2 2020-11-14 00:47
Wzosty ??to już były--wiadomo co będzie ~Kacer 2 2020-11-14 00:27
Zapraszamy na czat z simfabric ~Boss 3 2020-11-13 22:16
Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa ~Karakan 18 2020-11-13 22:15
Piotr, Oktawian, Karakan - dzieci z piaskownicy ~ano 2 2020-11-13 21:32
Cz. 1 - „Audytor” (prawda o raportach kwartalnych SF) ~Oktawian 37 2020-11-13 20:29
Julia Leszczyńska 14:14 Podpisaliśmy już pierwszy duży kontrakt na dwie ~Kerro 5 2020-11-13 20:07
Simfaric czas na powrót ! ~Misiozmałopolski 3 2020-11-13 19:36
BYŁO PYTANIE OD PIOTRA - BRAWO BRAWO atomy 8 2020-11-13 19:34
Zjazd--Fundamenty liche> Zjazd do stajni 18 zł ~spoko 4 2020-11-13 18:12
Piter, Piter, Piter zmień pampersa, aż tu czuje:) dre222 2 2020-11-13 18:10
Julia jest super ~Łukaszek 3 2020-11-13 17:11
Zysk netto -- zaledwie 0,66 mil. INFO--- jaj nie urywa ~Bankier 1 2020-11-13 16:16
Zysk netto -- zaledwie 0,66 mil. INFO--- jaj nie urywa ~Bankier 1 2020-11-13 16:16
Zrobią jeszcze jedno kółeczko, a potem zwała. ~Piotr 24 2020-11-13 16:09
Komentarze z IP 5.173.118.* to BOT. ~Piotr 6 2020-11-13 15:41
Propaganda na czacie równa tej z TVP(iS). ~Piotr 7 2020-11-13 15:39
Ta spółka to najlepszy żart na całym GPW. ~Początkujący 13 2020-11-13 15:21
Tak jak pisałem, dziś będzie może i -20%. ~Piotr 11 2020-11-13 14:49
Zmiana kodu na 3x,xx. ~MYTH 7 2020-11-13 14:31
Trupy dopiero zaczęły wypadac z szafy ~Morales 3 2020-11-13 14:27
Odpisy 0 zł - czy nie ponieśli żadnych kosztów na Driftland? ~Leszek 2 2020-11-13 13:34
Nowy zakup ~Mdm44 1 2020-11-13 13:23
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.