Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Otwarcie 26 zł i potem zjazd ~Guru 2 2020-11-16 07:54
SimFabric - dlaczego warto inwestować ~Greg 11 2020-11-16 00:22
W najbliższych kwartałach dojdą jeszcze wpływy ze Spółek zależnych Mobil dre222 24 2020-11-16 00:10
Raport jest konkretny taka jest prawda ~Minotaur 20 2020-11-16 00:10
Pozytywne spostrzeżenia ~misiozmałopolski 17 2020-11-16 00:09
dywidenda w przyszłym roku ~analityk 7 2020-11-16 00:06
Simfabric - Dywidenda w 2021 r. ~Ćmochu 14 2020-11-16 00:06
A więc będzie duża umowa?! ~er 9 2020-11-16 00:05
Wisienką na torcie będzie umowa na którą czekamy:) dre222 11 2020-11-16 00:02
Jeszcze jedno a propos czatu ~Misiozmałopolski 8 2020-11-15 23:28
Na razie jeden z lepszych raportów w gamingu ~ano 19 2020-11-15 23:26
Zarząd zaczyna skupować akcje to dobry znak ~analityk 21 2020-11-15 23:26
będzie 60? ~Ciekawy 14 2020-11-15 23:25
trole szczekają więc będzie jutro w górę ~Mariusz 2 2020-11-15 23:25
dobre wyniki jutro pompa w górę ~Mariusz 2 2020-11-15 23:25
SIM będzie rósł po raporcie ~Mariusz 2 2020-11-15 23:25
4 lata negocjacji, wstępnych umów, dodatcji i badań. ~Piotr 9 2020-11-15 23:22
Emil obiecał Blizzard - wierzę mu ~Fan-Emila 3 2020-11-15 22:53
O raporcie słów kilka - merytorycznie ~Kudłaty 3 2020-11-15 22:13
Albert Longterm o "najgorszym postępowaniu" SimFabric ~Veto 11 2020-11-15 22:07
Albert Longterm Rokicki o SIM: nikt w branży nie rozumie tego rajdu ~Emilio 22 2020-11-15 21:57
apel ~Misiozmałopolski 2 2020-11-15 21:23
Longterm proszę zabierz głos ~Michal 1 2020-11-15 19:41
Po się czepiać spółki, która zarabia kasę? ~Michal 2 2020-11-15 19:40
Balon pustych obietnic ~Analithk 3 2020-11-15 12:28
C/z powyżej 300 o_O ~Pawcik 3 2020-11-15 11:37
Kazdy ma..... ~Grucha 1 2020-11-15 11:35
Czy Koch wywiązuje się z umowy? ~Kontra 2 2020-11-15 11:33
Znowu psy ujadają. ~Michal 9 2020-11-14 22:08
920% zysku r/r potrafili zarobić na śmiesznych gierkach, a mają lepsze dre222 10 2020-11-14 22:04
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.