Forum giełdowe spółki SAULE TECHNOLOGIES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
SAULETECH: Nałożenie na Spółkę środka dyscyplinującego. ~GPW 1 2025-06-25 09:00
Nawalanka na Saule trole Ziela? ~Ciekawy 10 2025-06-24 05:38
Polski syf. ~Tamass 3 2025-06-23 17:55
NFOŚ poinformował DC24/Columbus że już nie ma 85 mln dla Saule... ~Info 3 2025-06-23 01:26
Żyli w iluzji. ~RobinHood 9 2025-06-21 20:34
Mocy nowy wywiad z Olgą ~AMA 13 2025-06-21 16:45
Olga w Strefie Biznesu: Skończe z bandyckimi praktykami DC24 i Columbus. ~Koniec 2 2025-06-21 00:42
Zwrot pożyczki dla Saule. ~Pożyczka 1 2025-06-20 20:03
Jest pierwszy werdykt Sądu korzystny dla Krych Zielinski utajnia ~mijas 3 2025-06-19 08:51
Oświadczenie ~HighLifePrince 17 2025-06-18 23:42
Wezwanie do zwrotu pożyczek i co dalej ~Gruby 5 2025-06-18 18:47
Tak to jest jak za robienie biznesów biorą się fajnopolacy :( ~promyk 1 2025-06-18 18:23
Drugie nexity ~Koniec 1 2025-06-18 14:22
Nie wierz nigdy kobiecie ~ON 2 2025-06-17 14:26
Columbus przgotowuje zawiadomienie do prokuratury na SAULE ~st 7 2025-06-17 09:43
Państwo z dykty i kartonu ~Trytytka 1 2025-06-16 21:59
To całe SAULE to będzie polskie Theranoss ~Tom 3 2025-06-16 19:46
W fabryce Saule już zgasło światło. ~Com 1 2025-06-16 17:17
Sprzedaż SAULE. ~Sowa 2 2025-06-16 16:59
Saule ~Magrick 7 2025-06-16 10:27
New Connect... ~BędzieLepiej 13 2025-06-13 07:15
Saule to dwa wałki: ~Pustynna_burza 58 2025-06-10 09:53
Walne 27 czerwca odwołane carp32 2 2025-06-10 09:40
GPW zawiesza notowanie SAULE do odwołania. ~Oczytany 7 2025-06-09 23:33
Clowni spękali. Odwołali NWZ. ~Cyrk 1 2025-06-09 18:32
Ale co tu dyskutować nie mają żadnego produktu i ~Kriss 3 2025-06-05 13:23
Brak raportu rocznego i co na to KNF? ~aw 2 2025-06-03 19:12
Emisja akcji w Saule w szczegułach w artykule na bankingo.pl ~Emisja 1 2025-06-03 08:35
Czy "oni" "przypadkiem" chcą zawiesić notowania? ~aw 7 2025-06-02 23:02
Emisja 200 mln akcji po 50 groszy - jazda po bandzie ~Doc 5 2025-06-02 13:51
[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.