Forum giełdowe spółki SAULE TECHNOLOGIES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kto był pierwszy ~Ciekawy 17 2025-05-18 11:10
Jeśli Oldze tak bardzo zależy na akcjach SLT ~aw 1 2025-05-17 13:28
Wejście ~xyz 5 2025-05-17 12:28
Olga dogadała się z kimś na boku.to jest wał ~Jhon 1 2025-05-17 10:43
W poniedziałek 19 maja rada, która ma odwołać Olgę z zarządu ~AMA 12 2025-05-17 08:48
Hope ~sancho 1 2025-05-16 22:16
Raport Q1 2025 w skrócie ~Gruby 12 2025-05-16 12:24
Dlaczego kurs wciąż jest powyżej złotówki? ~Ciekawski 1 2025-05-16 10:46
RAPORT ZA 1Q 2025, SAULE TO JUZ BANKRUT! ~Oze 1 2025-05-16 07:54
CZEKAMY CZY W TYM ROKU BEDZIE WNIOSEK O UPADLOSC?! ~grosik 2 2025-05-14 15:15
Reuters: Columbus szpieguje swoich klientow na rzecz Chin? ~RougeSpy 1 2025-05-14 13:03
Nowe rewelacje w Biznes24: DC24, Columbus, i obcy wywiad... ~WhitePerch 11 2025-05-13 18:13
Pani Olga przekombinowała ~colombo 4 2025-05-13 05:40
Uwaga ~Michał 5 2025-05-12 11:27
DAJE MIESIAC I MAMY PONIZEJ 1ZL KURS ~Oze 2 2025-05-12 07:47
LINK columbisa do pani Olgi no to koniec saule jak mowilem ~Link 11 2025-05-11 19:33
Może to będzie początek do oczyszczenia całej polskiej giełdy z oszustów ~inwestorgieldowy 2 2025-05-11 13:47
Piraci z Columbusa: Albo rabujesz, albo bankrutujesz! ~WhitePerch 1 2025-05-11 12:59
Przyjęcie ~Ciekawy 1 2025-05-11 11:03
Ciekawy wątek na forum columbusa ~Plankton 1 2025-05-11 10:41
W pn górne widły krachstyna 1 2025-05-10 19:02
Chcą rozwodnić Olgę ~saule 1 2025-05-10 12:28
zobaczycie jak zielu zniszczy teraz ksieżniczke! koneic saule! ~grosik 5 2025-05-10 10:28
Poufne / Areszt ? ~Inwestor 3 2025-05-10 00:31
DC 24 i CE w roli poż ~flisek 1 2025-05-08 23:11
Co tam się dzieje! ~Grubo 11 2025-05-08 21:12
saule już nie istnieje ~4nrgy 6 2025-05-07 10:27
większe obroty i dziwne ruchy ~AMA 2 2025-05-01 11:06
Coś do poczytania ~45tyu 1 2025-04-16 12:37
Dzień dobry Boguś ~Kosiarz 1 2025-04-16 08:45
[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.