Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To jak,jedziemy na 1,5 ? ~kiki 2 2018-02-06 09:14
BitEvil to dżuma NewConnect - 100% stratnych ~DzumaXXIwieku 5 2018-02-06 07:11
Bardzo dobra spolka kryptowaluta bedzie i kasa tez ~Beautifulnumber2018 2 2018-02-05 21:47
Kiedy akcje z PP się pojawia ? ~Zenox 8 2018-02-05 21:37
wydymani belką?? ~kryptobelka 4 2018-02-05 20:06
Info o tych dwoch co .........Stanek i Belka ~Nikos 9 2018-02-05 20:04
Ostrzegał przed AmberGold ale... ~bankrut 1 2018-02-05 18:44
A lada dzien wchodzi 150 000 z PP i kurs....na dno mariańskie ~Inwestor 6 2018-02-05 18:33
A Prezes nie wzieła PP bo wiedziała że będzie czerwień ~Prezes 11 2018-02-05 18:29
Pni Belka + ojciec ~mama 8 2018-02-05 17:51
Nowe akcje między 4,60zł-6zł a kur 2,90zł??Normalnie jakieś jaja ~Obserwator 8 2018-02-05 17:24
szczekanie ~otoloto 1 2018-02-05 16:56
No to witam na pokładzie - dokupione 3,65 zł :-) ~Franek_Kimono 6 2018-02-05 16:33
SKY NO LIMIT ~niobe 2 2018-02-05 15:58
Nie Hienny a rynek weryfikuje spolki ~INFO 3 2018-02-05 15:40
Chcialem w imieniu kolegow podziekowac ~Pulkownik_Moczar 2 2018-02-05 15:19
Tu będzie dobry zarobek ~dt 1 2018-02-05 14:47
Art. z LIPCA 2017 ~BlackBull 2 2018-02-05 14:26
Arkusz zleceń ~NerwoboleWklatce 13 2018-02-05 14:25
Spokojnie ktos tutaj rozgrywa swoje 10 minut ~ABW 2 2018-02-05 14:07
odrobicie na MINOX ~edi 4 2018-02-05 13:22
Cena jednej rolki marnego papieru toaletowego już wkrótce... ~Burak 1 2018-02-05 12:52
To co podbitka i jazda na 1 zł ? ~Evil 4 2018-02-05 12:31
zarabiajcie i nie płaczcie ~bigmac 1 2018-02-05 12:18
Spekuła i nic więcej ~set 4 2018-02-05 11:37
Dziś mega obroty na bitevil ~FEBRUARY 7 2018-02-05 11:35
Kryptowaluta konkret ~Informacja 2 2018-02-05 10:10
Lekcja nurkowania z belą! ~Arcydebilpolak 3 2018-02-05 10:03
początek spadków ~tataMarii 4 2018-02-05 10:02
no i jest przebicie 2.99. ! - nie kupiłem po 3.37.zł NA RAZIE OBSERWUJU ~LISchytrusek 2 2018-02-05 09:48
[x]
PROACTA 1,22% 1,66 2026-06-22 12:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.