|
To jak,jedziemy na 1,5 ?
|
~kiki
|
2
|
2018-02-06 09:14
|
|
BitEvil to dżuma NewConnect - 100% stratnych
|
~DzumaXXIwieku
|
5
|
2018-02-06 07:11
|
|
Bardzo dobra spolka kryptowaluta bedzie i kasa tez
|
~Beautifulnumber2018
|
2
|
2018-02-05 21:47
|
|
Kiedy akcje z PP się pojawia ?
|
~Zenox
|
8
|
2018-02-05 21:37
|
|
wydymani belką??
|
~kryptobelka
|
4
|
2018-02-05 20:06
|
|
Info o tych dwoch co .........Stanek i Belka
|
~Nikos
|
9
|
2018-02-05 20:04
|
|
Ostrzegał przed AmberGold ale...
|
~bankrut
|
1
|
2018-02-05 18:44
|
|
A lada dzien wchodzi 150 000 z PP i kurs....na dno mariańskie
|
~Inwestor
|
6
|
2018-02-05 18:33
|
|
A Prezes nie wzieła PP bo wiedziała że będzie czerwień
|
~Prezes
|
11
|
2018-02-05 18:29
|
|
Pni Belka + ojciec
|
~mama
|
8
|
2018-02-05 17:51
|
|
Nowe akcje między 4,60zł-6zł a kur 2,90zł??Normalnie jakieś jaja
|
~Obserwator
|
8
|
2018-02-05 17:24
|
|
szczekanie
|
~otoloto
|
1
|
2018-02-05 16:56
|
|
No to witam na pokładzie - dokupione 3,65 zł :-)
|
~Franek_Kimono
|
6
|
2018-02-05 16:33
|
|
SKY NO LIMIT
|
~niobe
|
2
|
2018-02-05 15:58
|
|
Nie Hienny a rynek weryfikuje spolki
|
~INFO
|
3
|
2018-02-05 15:40
|
|
Chcialem w imieniu kolegow podziekowac
|
~Pulkownik_Moczar
|
2
|
2018-02-05 15:19
|
|
Tu będzie dobry zarobek
|
~dt
|
1
|
2018-02-05 14:47
|
|
Art. z LIPCA 2017
|
~BlackBull
|
2
|
2018-02-05 14:26
|
|
Arkusz zleceń
|
~NerwoboleWklatce
|
13
|
2018-02-05 14:25
|
|
Spokojnie ktos tutaj rozgrywa swoje 10 minut
|
~ABW
|
2
|
2018-02-05 14:07
|
|
odrobicie na MINOX
|
~edi
|
4
|
2018-02-05 13:22
|
|
Cena jednej rolki marnego papieru toaletowego już wkrótce...
|
~Burak
|
1
|
2018-02-05 12:52
|
|
To co podbitka i jazda na 1 zł ?
|
~Evil
|
4
|
2018-02-05 12:31
|
|
zarabiajcie i nie płaczcie
|
~bigmac
|
1
|
2018-02-05 12:18
|
|
Spekuła i nic więcej
|
~set
|
4
|
2018-02-05 11:37
|
|
Dziś mega obroty na bitevil
|
~FEBRUARY
|
7
|
2018-02-05 11:35
|
|
Kryptowaluta konkret
|
~Informacja
|
2
|
2018-02-05 10:10
|
|
Lekcja nurkowania z belą!
|
~Arcydebilpolak
|
3
|
2018-02-05 10:03
|
|
początek spadków
|
~tataMarii
|
4
|
2018-02-05 10:02
|
|
no i jest przebicie 2.99. ! - nie kupiłem po 3.37.zł NA RAZIE OBSERWUJU
|
~LISchytrusek
|
2
|
2018-02-05 09:48
|