Każdy kto dotknal papiera, stracil.
Poniedzial -17%, kupują bo zaraz odbije
Wtorek -1%, biorę bo spadki sie skonczyły, zaraz dzida
Środa -3%, niedobitki z wtorku, dobieram bedzie rakieta
Czwartek -11%, uśredniam i dobieram, pieniądze sie kończą
Piątek -13%, matko jedyna, nie mam juz pieniedzy strata, ale zaraz odbije i dzida i rakieta
Poniedziałek - 11% , nie sprzedam, strta juz -24%, 1/4 kapitału poszła.....
Hipoteza:
Wtorek... -14%,kolejny komentarz spolki o UFO, duchach, wymiarach, w sumie nie wiadomo o czym to jest. Zero konkretów.
Środa.... -15% pierwsze art. w gazetach o spółce i tym czym jest, a wlasciwie nie jest
Czwartek ....-8% nagonka na spolke
Piatek -17% na weekend uciekaja wszyscy, pali sie wszystko. spolka dorzuca węgla do ognia mowiac ze nigdy w oficjalnych dokumentach nie twierdzila ze stworzy kryptowalute o jakiej mysleli inwestorzy. To szerokie pojecie i ten stoper co jest na stronie to zdaniem firmy jest kryptowaluta , tylko ze nie oparta o blockchain.