Kto tu pisze?
- osoby będące w posiadaniu akcji.
- osoby chcące sprzedać akcje.
Tak to oni piszą żeby wszystkich zachęcić do odkupienia od nich akcji. W końcu o to na giełdzie chodzi żeby kupić drożej sprzedać taniej a w między czasie zgnoić spółkę w którą się zainwestowało. Pytanie dlaczego to wszystko jest robione jest z taką siłą przecież ta spółka nawet gdyby akcje chodziły po 10 nie jest warta. tu jest tylko 1.1mln akcji i jeżeli kogoś zrobili w jajo to w sumie na straty poszło 5 mln czyli jeżeli mieli by podzielić się z zarządem plus pozostałym którzy im pomogli to Maryśce na waciki nie starczy a do tego jest tak umoczona że w żaden inny biznes w którym bierze udział nie znajdzie żadnego chętnego w świecie biznesu będzie skończona.
Do wszystkich myślących którzy oczywiście posiadają nie tych którzy chcą posiadać daję pod rozwagę.