Forum giełdowe spółki PROACTA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-01-30 13:07
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2018-01-30 12:58
24-25 Styczeń ~Bam 7 2018-01-30 12:53
Perełka roku 2018 Bitevil ~Falcon1 2 2018-01-30 12:44
W poniedziałek do góry na 5.5 ~Znachor 3 2018-01-30 12:43
Nudne trole Bitevil w górę ~Fantomas 10 2018-01-30 12:40
Inwestor trolu nie kupisz taniej ~Fantomas 2 2018-01-30 12:22
A nie mowiłem:)PERELKA ~manone666 4 2018-01-30 12:22
Marek znowu powie ~GermanDeathCamp 1 2018-01-30 11:43
-4% godz. 9,20 ale zarząd ~Amisz 6 2018-01-30 11:08
Trza bylo wczoraj kupowac he he ~Jan 10 2018-01-30 10:32
Jeszcze hieny piszą ?naganiamie na krezus i polimexms! ~Octopussy 4 2018-01-30 10:30
Inwestor przestań skomlec ~Dgjk 2 2018-01-30 10:09
Czy microsoft kupuje Bitevil? ~manone666 11 2018-01-30 09:59
Perła gpw odleciała... ~Arcydebilpolak 2 2018-01-30 09:51
Tu może być najwyższy wzrost w 2018 ~Promocja 3 2018-01-30 09:50
Obudzić się ręką w nocniku ~Qwerty 2 2018-01-30 09:34
Bitevil dziś na zielono, info ~Google 2 2018-01-30 08:59
Oplaca sie teraz tankowac? Czy spadnie na 2 zl?? ~Bitsciema 2 2018-01-30 06:42
160tys akcji nowej emisji ~EgZeKuToR 2 2018-01-29 21:17
Oj bardzo dziwie sie kto tak tanio sprzedaje ~Jarek 10 2018-01-29 20:40
Info na Facebooku ~Bam 1 2018-01-29 20:26
Dlaczego nie Spada ~Maja2 14 2018-01-29 19:10
Co tu sie odiwania ? ~Ekstazi 5 2018-01-29 17:37
NIE UDAŁO SIĘ - ale jutro też jest dzień MORDECZKI - ustawione po: 3.37. ~LISchytrusek 1 2018-01-29 17:26
ALE PANIKA ! ~Leszczyna1 1 2018-01-29 15:54
czekam na 3,40 reszta srodków w infoscan ~eric 3 2018-01-29 15:47
Naganiają zawodowi to był dla nich najlepszy moment ~Kryptowaluta 4 2018-01-29 15:03
parwidlowo te akcje nie sa warte wiecej niz 1 zl BALONA jazda na grosze ~eros 2 2018-01-29 14:44
Okazja ~Jan 1 2018-01-29 14:41
[x]
PROACTA -1,73% 1,70 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.