https://www.bankier.pl/wiadomosc/BIT-EVIL-S-A-Podpisanie-umowy-zwiazanej-z-budowa-i-uruchomieniem-gieldy-EraCoin-7551448.html
Co sie dzieje z tym projektem ? Powinien smigac w grudniu, styczen minal, mamy jutro luty. I cisza. Czy oni mysla ze w ESPI mozna sobie pisać farmazony ? A moze traktuja ESPI jak wall na facebooku. I pisza co jakis czas zeby cos sie dzialo.
Zaraz w ESPI poinformuja ze nawiazali wspolprace z facebookiem i licza na dobre owoce. A chodzic bedzie o to, ze wykupili reklame za 50zł w facebook ads. Komunikat jak marzenie. Kurs by poszedl z 20%.