Jak widać chętnych na zakup po 18 nie ma co oznacza zepchnięcie kursu. Liczba akcji na 12, 13 bardzo mała, po 100k leży.
Raport w porządku, niedługo wyniki a w związku z tym że nikt teraz nie chce brać po 18 to kurs zleci a przy tak małej ilości akcji na kupnie zatrzyma się w okolicy 10-12 gr i tam mozna kupowąc pod kolejną podbitkę.
17 gr już się rozsypało a 16 ledwo trzyma, stawiają sztuczne batony ale to nic nie daje.
Przeczekać spadki i obkupić się w presto to jest to.