Forum giełdowe spółki PRESTO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Leszcz skubie ~ceglanyswiat 4 2016-05-16 15:51
Toniemy ~peter 11 2016-05-16 15:34
Czemu te akcje są jeszcze tak drogie ? ~emeryt_giełdowy 6 2016-05-16 13:53
Jak widać gniot nie orśnie ~gniot 2 2016-05-16 13:33
Ale wciągają , zaraz widły ~glad 2 2016-05-16 12:27
Zasypują 15, dzikibyk się aktywował ~glad 1 2016-05-16 11:42
Nie było mnie tu trochę, widzę nowe nicki ale nr. IP wciąż te same :D dzikibyk 5 2016-05-16 11:29
Prawo do dywidendy za 2015 rok => 17 sierpnia 2016 dzikibyk 3 2016-05-16 11:28
właśnie wystawiam swoją banieczkę na 20gr dzikibyk 1 2016-05-16 11:27
Armagedon !!!!! ~inwestor 12 2016-05-16 10:53
Niedzielne trole wypełzły ~presto 8 2016-05-16 10:51
Jutro testujemy 0.14 ~maly 5 2016-05-16 10:49
Sypią , powaga ~rozsądny 4 2016-05-16 10:48
Dzień dobry - 15 groszy z prawej ~gabi 2 2016-05-16 10:47
A gdzie wasz etatowy naganiacz dzikibyk? ~daro 2 2016-05-16 10:34
Przewidywany poziom ~kolo 9 2016-05-15 19:56
I co dalej, niezła sieczka ~inwestor 12 2016-05-15 19:16
Miliony makulatury w drodze ~peter 3 2016-05-15 19:02
JANUSZEK hop hop!!! po 15 możesz oddać. ZNIKNĄŁ??? ~pp 6 2016-05-15 17:16
trudno ~januszek 8 2016-05-15 17:07
Przyszły tydzień kurs bez zmian ~presto 8 2016-05-15 13:43
a to co? ~zeg 1 2016-05-15 12:34
Widzieliscie raport ! Nowa perełka 2016 roku !! Mega zysk !! ~Bogdan 4 2016-05-14 22:51
Znak towarowy ' MINOX' ~jaro 9 2016-05-14 20:44
PRODUKCJA ~Piotr 1 2016-05-14 09:36
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2016-05-14 01:21
PRESTO - Pozytywna ocena formalna wniosku o dofinasowanie innowacyjne ~adg 14 2016-05-13 23:36
Raport za I kwartał ~aaa01 1 2016-05-13 20:08
Pękło 15 gr ~bagno 2 2016-05-13 18:54
i to by było na tyle... ~lipa 5 2016-05-13 16:48
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.