Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
1 111 111 po 0,08 ~Ra 12 2017-02-06 12:08
Chyba jednak mają mały problem.......a więc.. ~ola 16 2017-02-06 09:23
Pilne... cena emisyjna...!!!! ~Agator 5 2017-02-05 11:33
PAPIER ~LOLO 10 2017-02-04 12:22
Ile macie akcji ? ~1982 17 2017-02-04 00:12
# W piatek info kto objął akcje? Nowy ma 50% ~ola 43 2017-02-03 23:11
1 222 222 po 0.08 ~Ra 5 2017-02-03 15:44
Piekny wykres.Opór 0,08zł ~ola 19 2017-02-03 15:03
Naganiacze ~Tomek 9 2017-02-03 14:37
# BRAK KUPCA NA P24 ~ola 4 2017-02-03 13:59
Na wątkach P24 panuje jakaś ostra CENZURA !!!! ~skubas 10 2017-02-03 12:33
Złota zasada oprócz buy & hold ~bufet 9 2017-02-03 12:19
### Przebić opór 0,08zł i lecimy........ ~ola 15 2017-02-03 11:49
Chyba zaczyna się ruch pod info ~chodzik 3 2017-02-03 09:46
Pytanie do sceptyków spółki p24. ~1982 21 2017-02-02 16:31
Zobaczcie jak to się robi ~nn 9 2017-02-02 14:45
kiedy musza podac kto objal emisje? ~edek 10 2017-02-02 09:23
PRESENT 24 ~aa 2 2017-02-02 07:47
Nic ~Tomek 8 2017-02-01 22:50
A jednak novina... ~Fubu 7 2017-02-01 18:24
tak jak zawsze sprawa sie rypła i po wzrosta ~loko 8 2017-02-01 16:33
-25 PROCENT I JAKIE WZROSTY O CZYM MOWICIE ~loko 5 2017-02-01 16:31
# MAMY CZAS !! $$ ~ola 9 2017-02-01 16:16
Mocno przerzedził się arkusz z prawej ~ola 6 2017-02-01 15:22
DNO MOCNO UBITE NA 5 GROSZACH ZATEM MOŻEMY STARTOWAĆ WYŻEJ. :-) ~PRZEWIDUJĄCY 21 2017-02-01 15:19
Widzę ukryte kupno po 7gr ~obserwator 11 2017-02-01 14:26
Zaraz zdejmą jednym strzałem batonik na 0,08zł i lecimy... ~ola 17 2017-02-01 14:00
DYWIDENDA ZA 2016R ~MAŁYBOSS 4 2017-02-01 13:26
Spółka warta uwagi ~kum 1 2017-02-01 13:26
Pomyślcie ~Ra 29 2017-02-01 13:03
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.