Spychając kurs na nominał aby przerzucić akcje dla nowego zjechali na 0,10zł następna paczka 0,08zł czy była dopłata ?
.Bo kto sprzedaje w taki sposób ?
Nawet po kilkadziesiąt/kilkaset tys po 4,3,2,1zł wzięli by wiecej niż za oddane miliony po 0,10zł.
Czy w związku z tym że drobni kupili więcej niż było przewidziane w planie i zrobili emisję 18 mln akcji ?
Ktoś ostatnio brał grube paczki po 300 k.... kto?
Nikt nie chciał oddawać po 0,06zł przestawili na 0,07zł też nie oddają, natomiast stoi 1,2mln po 0,08zł
i "oni" nie biorą ...hm. Dlaczego ?
Bo po lewej i prawej stoją ich akcje ?