|
Jesteście w posiadaniu największego SYFU na NC i GPW razem wzięte!
|
~alesyffff
|
2
|
2017-02-01 12:55
|
|
tutaj zapewne beda scalenia itp. tyle w temacie
|
~loko
|
2
|
2017-02-01 10:22
|
|
Zamykamy 0,09zł czy 0,10zł ?
|
~ola
|
22
|
2017-02-01 09:08
|
|
CZY WSZYSCY JUŻ ZASKOCZYLI ?
|
~MAŁYBOSS
|
3
|
2017-02-01 06:46
|
|
CZEKAMY NA INFO!!!!
|
~Ra
|
25
|
2017-02-01 00:39
|
|
Bałem się, że emisja pójdzie na słupy po 4,99% a tu poszła do jednego
|
~berlinek
|
1
|
2017-01-31 22:23
|
|
Ds zarobić
|
~Tomek
|
8
|
2017-01-31 21:53
|
|
# Objęcie akcji za GOTÓWKĘ !!
|
~ola
|
9
|
2017-01-31 18:54
|
|
Za duzo tu optymistow
|
~Johny
|
5
|
2017-01-31 18:49
|
|
A co jeśli....
|
~Fubu
|
15
|
2017-01-31 18:05
|
|
Zamknięcie subskrypcji akcji serii E.
|
~Majkl
|
6
|
2017-01-31 18:01
|
|
Jutro 8gr zostanie rozebrane
|
~byczek
|
2
|
2017-01-31 17:59
|
|
Objął tylko 1 inwestor czekamy na info kto to????
|
~swiniak
|
8
|
2017-01-31 17:59
|
|
Nowych akcji długo nie będzie w obrocie.gramy starymi..
|
~ola
|
3
|
2017-01-31 17:58
|
|
JAKIE info , JA CIĘ KRĘCE !!!
|
~MAŁYBOSS
|
2
|
2017-01-31 16:30
|
|
Czy warto jeszcze dokupić ?
|
~drobny
|
2
|
2017-01-31 15:54
|
|
No no ra ra
|
~1982
|
1
|
2017-01-31 15:50
|
|
Jest info
|
~Gosc
|
2
|
2017-01-31 14:33
|
|
P24- sprzedali akcje po 0,10
|
~aa
|
1
|
2017-01-31 14:32
|
|
Sprzedam 500k po 0,10zł jest ktoś chętny ?
|
~ola
|
4
|
2017-01-30 21:36
|
|
Kto tu rządzi ?
|
~1982
|
11
|
2017-01-30 19:47
|
|
Raport 2016
|
~Fubu
|
5
|
2017-01-30 17:28
|
|
Po co obejmować po 0,10zł jeśli na gpw 0,06zł ?
|
~ola
|
1
|
2017-01-30 15:51
|
|
Ciekaw jestem gdize się kurs zatrzyma
|
~ciekawski
|
5
|
2017-01-30 15:27
|
|
emisja
|
~kkk
|
4
|
2017-01-30 13:33
|
|
Czyżby ruszamy ?
|
~rafał
|
1
|
2017-01-30 13:10
|
|
Kiedy ten start ?
|
~Fubu
|
11
|
2017-01-30 09:50
|
|
SUPER, ŻE DZIŚ DOTKNĘŁO 6 GROSZY, BO JUTRO MOCNO ODBIJE WZWYŻ! :-)
|
~PRZEWIDUJĄCY
|
22
|
2017-01-27 20:03
|
|
Dobrze że to wam oddałem po 7gr !
|
~synPatrowicza
|
22
|
2017-01-27 13:36
|
|
Coś zaczyna się dziąc
|
~obserwator
|
1
|
2017-01-27 10:23
|