Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jesteście w posiadaniu największego SYFU na NC i GPW razem wzięte! ~alesyffff 2 2017-02-01 12:55
tutaj zapewne beda scalenia itp. tyle w temacie ~loko 2 2017-02-01 10:22
Zamykamy 0,09zł czy 0,10zł ? ~ola 22 2017-02-01 09:08
CZY WSZYSCY JUŻ ZASKOCZYLI ? ~MAŁYBOSS 3 2017-02-01 06:46
CZEKAMY NA INFO!!!! ~Ra 25 2017-02-01 00:39
Bałem się, że emisja pójdzie na słupy po 4,99% a tu poszła do jednego ~berlinek 1 2017-01-31 22:23
Ds zarobić ~Tomek 8 2017-01-31 21:53
# Objęcie akcji za GOTÓWKĘ !! ~ola 9 2017-01-31 18:54
Za duzo tu optymistow ~Johny 5 2017-01-31 18:49
A co jeśli.... ~Fubu 15 2017-01-31 18:05
Zamknięcie subskrypcji akcji serii E. ~Majkl 6 2017-01-31 18:01
Jutro 8gr zostanie rozebrane ~byczek 2 2017-01-31 17:59
Objął tylko 1 inwestor czekamy na info kto to???? ~swiniak 8 2017-01-31 17:59
Nowych akcji długo nie będzie w obrocie.gramy starymi.. ~ola 3 2017-01-31 17:58
JAKIE info , JA CIĘ KRĘCE !!! ~MAŁYBOSS 2 2017-01-31 16:30
Czy warto jeszcze dokupić ? ~drobny 2 2017-01-31 15:54
No no ra ra ~1982 1 2017-01-31 15:50
Jest info ~Gosc 2 2017-01-31 14:33
P24- sprzedali akcje po 0,10 ~aa 1 2017-01-31 14:32
Sprzedam 500k po 0,10zł jest ktoś chętny ? ~ola 4 2017-01-30 21:36
Kto tu rządzi ? ~1982 11 2017-01-30 19:47
Raport 2016 ~Fubu 5 2017-01-30 17:28
Po co obejmować po 0,10zł jeśli na gpw 0,06zł ? ~ola 1 2017-01-30 15:51
Ciekaw jestem gdize się kurs zatrzyma ~ciekawski 5 2017-01-30 15:27
emisja ~kkk 4 2017-01-30 13:33
Czyżby ruszamy ? ~rafał 1 2017-01-30 13:10
Kiedy ten start ? ~Fubu 11 2017-01-30 09:50
SUPER, ŻE DZIŚ DOTKNĘŁO 6 GROSZY, BO JUTRO MOCNO ODBIJE WZWYŻ! :-) ~PRZEWIDUJĄCY 22 2017-01-27 20:03
Dobrze że to wam oddałem po 7gr ! ~synPatrowicza 22 2017-01-27 13:36
Coś zaczyna się dziąc ~obserwator 1 2017-01-27 10:23
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.