|
Wycena akcji przez niezależnych biegłych
|
~spłukany
|
5
|
2017-02-15 19:14
|
|
Jest zysk 300 koła !!! tylko za 4 kwartał !!! Będzie jazda !!
|
~1982
|
11
|
2017-02-15 18:03
|
|
No i gdzie się podziali szczekacze ??
|
~1982
|
2
|
2017-02-15 17:00
|
|
Bardzo dobry raport!!! Jest zysk i przychody większe!
|
tytan1
|
3
|
2017-02-15 16:43
|
|
Arkusz pusty ---> ....
|
~1982
|
7
|
2017-02-15 12:41
|
|
#Słaby raport późnym wieczorem ?
|
~ola
|
6
|
2017-02-15 10:19
|
|
tutaj nikt nie wie co bedzie obecnie jest bardzo nisko
|
~koks
|
6
|
2017-02-14 16:40
|
|
# Jutro raport. Nie sądzę aby było coś ciekawego.
|
~ola
|
13
|
2017-02-14 11:04
|
|
Pytanie techniczne
|
~nowy
|
20
|
2017-02-14 06:09
|
|
Guma się napręża. 0,08 - 0,09zł rozebrać i karnet pusty
|
~ola
|
7
|
2017-02-13 20:34
|
|
na ujawnienie możemy sobie poczekać i do czerwa 2017
|
~Pit22
|
8
|
2017-02-13 19:36
|
|
Edward - !!!!!!!@
|
~Edward
|
8
|
2017-02-13 15:34
|
|
I co ? ??? ???? ????
|
~1982
|
4
|
2017-02-13 10:34
|
|
Największe g-no GPW
|
~Jan
|
18
|
2017-02-13 08:27
|
|
Tu inwestorzy się zlecą jak pszczoły do miodu gdy sie zacznie ruch
|
~Emus
|
38
|
2017-02-13 05:41
|
|
Przed nami ciekawy tydzień.
|
~1982
|
10
|
2017-02-11 20:10
|
|
Jak to będzie APART ! To klękajcie narody zwalniam się z roboty
|
~DrBoxer
|
3
|
2017-02-11 17:05
|
|
Ciekawe....
|
~Ra
|
3
|
2017-02-09 22:19
|
|
Nie szczekajcie bo to ja dzisiaj brałem po 7gr
|
~Emus
|
9
|
2017-02-09 21:43
|
|
tutaj pociag nie odjedzie pojdzie na bocznice
|
~loko
|
3
|
2017-02-09 10:46
|
|
# Testują waszą chęć oddawania po 0,07zł... hah
|
~ola
|
18
|
2017-02-08 22:03
|
|
# TWARDE ARGUMENTY ZA !!!!!
|
~ola
|
28
|
2017-02-08 21:47
|
|
to ze ktos obiol po 0.10g jakie ma znaczenie
|
~loko
|
10
|
2017-02-08 13:10
|
|
Ciewkawe,ciekawe
|
~Ra
|
2
|
2017-02-08 13:03
|
|
# Kto objął 50% akcji ? Oto jest pytanie. Obstawiamy
|
~ola
|
7
|
2017-02-07 14:19
|
|
to są fakty: kapitalizacja tylko 2,02mln c/wk 0,80 TANIZNA
|
~synuś
|
2
|
2017-02-07 14:16
|
|
Nabywca
|
pajda757
|
5
|
2017-02-06 16:54
|
|
P24 na widłach
|
~ola
|
7
|
2017-02-06 16:25
|
|
Rozpakujemy dziś 0,08zł ?
|
~ola
|
2
|
2017-02-06 14:19
|
|
IFSA i IFCapitał już ruszyły.
|
~Mateusz
|
3
|
2017-02-06 14:07
|