Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wycena akcji przez niezależnych biegłych ~spłukany 5 2017-02-15 19:14
Jest zysk 300 koła !!! tylko za 4 kwartał !!! Będzie jazda !! ~1982 11 2017-02-15 18:03
No i gdzie się podziali szczekacze ?? ~1982 2 2017-02-15 17:00
Bardzo dobry raport!!! Jest zysk i przychody większe! tytan1 3 2017-02-15 16:43
Arkusz pusty ---> .... ~1982 7 2017-02-15 12:41
#Słaby raport późnym wieczorem ? ~ola 6 2017-02-15 10:19
tutaj nikt nie wie co bedzie obecnie jest bardzo nisko ~koks 6 2017-02-14 16:40
# Jutro raport. Nie sądzę aby było coś ciekawego. ~ola 13 2017-02-14 11:04
Pytanie techniczne ~nowy 20 2017-02-14 06:09
Guma się napręża. 0,08 - 0,09zł rozebrać i karnet pusty ~ola 7 2017-02-13 20:34
na ujawnienie możemy sobie poczekać i do czerwa 2017 ~Pit22 8 2017-02-13 19:36
Edward - !!!!!!!@ ~Edward 8 2017-02-13 15:34
I co ? ??? ???? ???? ~1982 4 2017-02-13 10:34
Największe g-no GPW ~Jan 18 2017-02-13 08:27
Tu inwestorzy się zlecą jak pszczoły do miodu gdy sie zacznie ruch ~Emus 38 2017-02-13 05:41
Przed nami ciekawy tydzień. ~1982 10 2017-02-11 20:10
Jak to będzie APART ! To klękajcie narody zwalniam się z roboty ~DrBoxer 3 2017-02-11 17:05
Ciekawe.... ~Ra 3 2017-02-09 22:19
Nie szczekajcie bo to ja dzisiaj brałem po 7gr ~Emus 9 2017-02-09 21:43
tutaj pociag nie odjedzie pojdzie na bocznice ~loko 3 2017-02-09 10:46
# Testują waszą chęć oddawania po 0,07zł... hah ~ola 18 2017-02-08 22:03
# TWARDE ARGUMENTY ZA !!!!! ~ola 28 2017-02-08 21:47
to ze ktos obiol po 0.10g jakie ma znaczenie ~loko 10 2017-02-08 13:10
Ciewkawe,ciekawe ~Ra 2 2017-02-08 13:03
# Kto objął 50% akcji ? Oto jest pytanie. Obstawiamy ~ola 7 2017-02-07 14:19
to są fakty: kapitalizacja tylko 2,02mln c/wk 0,80 TANIZNA ~synuś 2 2017-02-07 14:16
Nabywca pajda757 5 2017-02-06 16:54
P24 na widłach ~ola 7 2017-02-06 16:25
Rozpakujemy dziś 0,08zł ? ~ola 2 2017-02-06 14:19
IFSA i IFCapitał już ruszyły. ~Mateusz 3 2017-02-06 14:07
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-26 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.