Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
slepy zauwazy ze to wypychanie kolanami na siłe ~-olek 1 2017-02-24 16:27
w górę ~ADAM 4 2017-02-24 16:20
Jak Płock tam siedzi to będzie jazda w gore ~Seba 10 2017-02-24 16:13
Wybujało no to za chwilę .... ~Moody 16 2017-02-24 16:05
Powrót do bazy niestety ~a123 23 2017-02-24 15:39
Korekta już po za nami. ~chlopok 18 2017-02-24 15:18
Wszystko jest ok ~Moody 21 2017-02-24 15:02
Korekcimy:D ~rf- 2 2017-02-24 14:36
A co powiecie na geotrekk?? spadał z 20 paru gr! jest po 8 gr ~karol 1 2017-02-24 14:36
Artykuł ...!!!! ~News 4 2017-02-24 14:34
Wodospad ~Kamcio 3 2017-02-24 14:33
Po co zwołujcie ludzi! Potem jest takie strącanie przylepców! ~Inc 1 2017-02-24 14:31
tomek to nasz naganiacz i sponsor i ubral ludzi ~gruby 1 2017-02-24 14:31
przesiadka na damf 47gr moze bedzie jak ostatnia podbitka to prawie 500% ~lol 5 2017-02-24 14:24
trzeba przyznać rację np antyspam że taka nagonka da odwrotny skutek ~kiki 5 2017-02-24 14:22
Polecam z całej siły naczo się ~Boruta 1 2017-02-24 14:09
pójdzie bokiem ~gust 32 2017-02-24 14:05
teraz tylko Present i Rajdy ~kiki 6 2017-02-24 14:03
To było pewne, ponieważ zrobiło się zbyt gwarno... ~skubas 4 2017-02-24 14:01
do 0.20 korekta sie nalezy i tutaj mozna ryzykowac na kupno ~loko 1 2017-02-24 13:31
!!!!! Pusto na k !!!!!!! ~Ra 2 2017-02-24 13:30
Tomek jak Twoje 5zl ? NAGANIACZU ~antyspamer 1 2017-02-24 13:25
Wyluzujcie z naganianiem to nei bedzie spadkow, proste jak budowa cepa ~antyspamer 1 2017-02-24 13:23
Byle nie było zjazdu -20-30% dzisiaj. ~pepik 12 2017-02-24 13:13
kupowac nikt wam "prezentu " nie bedzie robił ~-olek 1 2017-02-24 12:35
Zaczyna się ruch na DAMF ~centurion 1 2017-02-24 12:34
Dawać na OIL info i mamy +30% Foty już nie kupicie ! ~pozdrawiam 1 2017-02-24 12:26
Zobaczcie Acrebit ! tam 20 zł bedzie szybko ! ~fabrip 1 2017-02-24 12:11
NASTĘNE BĘDZIE VELTO!!! ~JK 7 2017-02-24 11:58
EKSPOLZJA!! ~MG 1 2017-02-24 11:57
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-25 09:23:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.