Nie macie objekcji co braku ujawnienia "inwestora" już dawno przemieliło sie sporo akcji.
Ostatni komunikat był po 5 dniach o zejściu a Spółka puściła go 3 dni później (razem 8)
Ktoś się orientuje jak to z weekendem jako dniem nie roboczym ?
Ja mam jeszcze pare spostrzerzeń ale to w pon. napiszę jak to sprawdze.