Tu na każdą zagrywkę jest pocieszająca odpowiedź.
Widły do góry-to gruby zapewne rusza i zostawia na peronie,a gruby podpuści napalone na złotówki towarzystwo i oddaje im w okolicach 0,30.
Widły dolne to gruby czyści stop losy i odbiera papier od płochliwych,ci cwani twierdzą że dzięki grubemu odkupują po taniości a on dalej żeni papier.
Jutro zieleń to owczym pędem po krótkiej obserwacji będą ładować koło 0,30 aby nie zostać na peronie i tak w kółko aż wszyscy zostaną z pamiątkowymi papierami. I wtedy ujadanie i lament. Tylko tacy jak ola itp.zarobili swoje