Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prezes odpisuje na forum ~Coto 3 2023-05-02 17:14
We The Refugees - za chwilę premiera! ~primitive 6 2023-05-02 10:53
Podsumowanie obecnej działalności spółki ~primitive 2 2023-04-29 14:07
Polyslash wydawcą Sons of Welders ~Inwesstor 2 2023-04-28 19:03
We. The Refugees w 'trending products' a sklepie G2A ~janie 4 2023-04-28 14:46
Kiedy zaczynamy skup pod Tribe? ~mgrPM 2 2023-04-28 08:53
2 zł coraz bliżej ~Western 2 2023-04-26 14:28
Czy ten śmieć kiedyś się dźwignie??? ~Mr 12 2023-04-25 11:56
Że to szambo nie jest jeszcze na groszach to jakiś cud. Wydmucha do ~Szambonurek 9 2023-04-25 11:55
2zl coraz bliżej ~Western 3 2023-04-25 11:55
nowa RN ~opporeno6 1 2023-04-25 09:48
Playway sprzedał prezesowi 100tys szt akcji po 0,10zł ~Western 4 2023-04-24 12:02
Wy kupujcie z rynku ~src 4 2023-04-20 20:01
W takim tempie spadków to do premier będzie tutaj 1 zł na kursie ~analiza 15 2023-04-20 14:38
Dlaczego poly nie płaci w terminie Art games studio??? ~Wojtek 9 2023-04-19 09:44
Trafiony, zatopiony. ~Szambonurek 4 2023-04-18 21:33
To już koniec ~Wit 4 2023-04-18 21:30
Aktualności ~PolyPoly 3 2023-04-18 21:02
@bankrut jak tam drugi Mabion? 75% w plecy boli, co? ~soft 3 2023-04-18 06:51
Ile umoczyliście? ~Karol 11 2023-04-18 06:49
01.05.2023 Premiera Ticket to Europe ~megazyski 5 2023-04-17 23:55
Już za 7 nie kupię.. ~Jacek 34 2023-04-13 16:48
Co to za spółka wał że na innych forach naganiaja ~Hmm 6 2023-04-13 16:47
Polytrash ~janekfranek 3 2023-04-13 16:47
Pisałem wam wczoraj że to gniot ~laki 4 2023-04-13 16:46
Świeża dolewka szamba od tych co dostali darmowe akcje od PLW ~Szambonurek 12 2023-04-13 16:45
Padło nad padłami ~Western 7 2023-04-13 16:44
OSTRO ALE Z SENSEM O POLYSLASH ~larskepler 52 2023-04-13 16:43
Skoro takie dobre infa to czemu kurs spada? ~Western 2 2023-04-13 16:42
Czy spółka jest bankrutem? ~Pawelpaul 15 2023-04-13 16:42
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.