Forum giełdowe spółki POLYSLASH SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Codziennie niższe ceny ~Western 5 2023-04-13 16:41
No i pięknie. ~Alojzyy 3 2023-04-13 12:39
Nie nastąpił cud zmartwychwstania ~Western 2 2023-04-11 19:44
I nowy tydzień i znowu czerwień ~Western 2 2023-04-05 16:14
Ja tam w sprawozdaniu nie wyczytałam nic o premierach ~Jola 1 2023-04-05 15:13
Tribe update okiem dev ~Inwesstor 4 2023-04-05 10:40
700 tyś złotych na minusie ~Mateo 3 2023-04-05 02:14
9 tyś złotych w kasie ~700tyś_straty 1 2023-04-05 02:00
Tribe z potencjałem ~Kredkit 1 2023-04-05 00:16
Dziękuję tym co sprzedali po 2,22 ~Alojzyy 5 2023-04-04 14:14
To jak lecimy z pozytywami to ~Bluszczyk 1 2023-04-04 09:52
Kilka informacji o Tribe dla wytrwalych ~Wit 6 2023-04-03 22:34
Mech Simulator na promce! ~Primitive 1 2023-04-03 16:13
Do Tribe dokupuję. ~mgrPM 4 2023-03-31 12:45
Hiring / hunting - 46 osob (2-3 zlapmy) ~Miszcz 2 2023-03-30 23:38
dużo utopiliście? ja 10tys ~Krek 8 2023-03-30 21:58
Premiery poly ~Xyz 2 2023-03-30 16:22
Zaczynamy grę pod We The Refugees! ~Jerzyk 3 2023-03-28 00:25
We the refugees to gra o ~Western 1 2023-03-27 20:09
nowy PREZES ~leo 3 2023-03-24 17:30
Skąd się wzięła tak ogromna strata za rok 2022? ~Wojtek 3 2023-03-24 11:48
Padło jak zwykle na czerwono ~Western 2 2023-03-24 07:21
Ubyło sporo gotówki z kasy..?! ~Wojtek 18 2023-03-24 07:20
Sypacz nie zna litości, wracamy na 2.30? ~Wojtek 3 2023-03-24 07:16
Co się dzieje z tym śmieciuchem że leci na 2 zł? ~polysracz 6 2023-03-24 07:13
Uaktywnienie osób masowo piszących negatywne wiadomości oznacza ~mgrPM 6 2023-03-23 18:19
Wszyscy opuszczają pokład ~Jerzyk 2 2023-03-23 00:58
No i jak tam ATciarze naganiacze? ~Western 1 2023-03-22 15:06
Dzisiaj raport! ~Primitive 3 2023-03-21 23:27
700k straty ~pol 6 2023-03-21 23:26
[x]
POLYSLASH -4,01% 1,31 2024-03-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.