| Kolejny kontrakt (ESPI) | ~Xrt | 1 | 2021-02-06 08:13 |
| Silne Kup | ~Xx | 1 | 2021-01-30 14:10 |
| Czy była jakaś informacja? | ~Józef | 3 | 2021-01-27 17:39 |
| KOREKTA | ~oko | 1 | 2021-01-27 09:42 |
| Wezwanie | ~Adi | 4 | 2021-01-26 15:58 |
| 30 mln zysku wobec 12 mln w poprzednim półroczu! | ~Marek | 7 | 2021-01-14 09:06 |
| Pekabex szyje maseczki na koronawirusa | ~Trend | 5 | 2021-01-09 08:42 |
| Analiza PEKABEX i calego sektora budownictwo | korben | 2 | 2020-12-09 20:09 |
| Przejęcie w Niemczech | ~eneja | 4 | 2020-12-09 20:08 |
| Zarabianie na Pekabex | ~Bars | 5 | 2020-11-23 08:47 |
| Analiza po wynikach za 3 kw 2020 | portalanalizpl | 1 | 2020-11-21 13:35 |
| Ipopema szytreko | ~RikiBobi | 3 | 2020-11-20 10:51 |
| Ładne wybicie oporów | ~Mędrzec | 1 | 2020-11-18 19:01 |
| ATH | ~mistrz | 2 | 2020-11-18 11:27 |
| Po mału do góry | ~Mędrzec | 1 | 2020-11-18 11:09 |
| Uwaga możliwe podwojenie wartości akcj | ~maniek | 11 | 2020-11-02 01:08 |
| Ale tutaj cisza... | ~Kazik | 5 | 2020-10-23 10:58 |
| Kolejna umowa na espi | ~Mędrzec | 1 | 2020-09-20 08:08 |
| ŚNIEŻKA pokazała raport! Jest 50% na wszystkim! | kornfanty | 1 | 2020-09-16 17:52 |
| Wyniki za 06 ponad 50% wyższe r/r - Idą na rekord ?? | ~wolf | 2 | 2020-09-04 15:23 |
| Andrzej | ~Andrzej | 1 | 2020-09-03 19:01 |
| 31 sierpnia wchodzi do obrotu 246.804 akcji | ~Jacek | 2 | 2020-09-01 09:30 |
| Czy tu nie szykuje aby się jakieś wezwanie ? | ~wolf | 3 | 2020-08-26 16:15 |
| profesjonalna analiza spółki | ~Boguś | 6 | 2020-06-27 10:04 |
| Kolejny dobry miesiąc - maj o ok. 38% lepszy r/r | ~wolf | 2 | 2020-06-05 21:37 |
| Raport za I kwartał | ~Magik | 7 | 2020-05-28 20:53 |
| Wzrost zysku netto o 26,4 % | ~Magik | 3 | 2020-05-21 22:46 |
| czyżby sypanko? | ~Bill | 3 | 2020-05-11 23:35 |
| Kolejny dobry miesiąc - produkcja w kwietniu ok.36% większa ... | ~wolf | 1 | 2020-05-07 15:48 |
| Kolejny kontrakt | ~Psx | 9 | 2020-05-05 17:44 |