Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Polska giełda najlepszą giełdą na ŚWIECIE od początku 2025 r.!!! ~Brawo 5 2025-06-28 15:08
QUBE zabezpiecza DŁUGIE..krótką ~Future 2 2025-06-28 12:41
Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao Puls Biznesu 1 2026-06-23 17:43
Podatek belki zmiany ~Kacper 3 2025-06-28 10:40
promocja !!! według Orlenu ~doku 4 2025-06-28 09:37
Lada moment wybicie dzień, dwa... ~JJ23 4 2025-06-28 08:26
obserwujcie wzrost pożyczanych ~Zbankimuiwdynke 2 2025-06-27 17:26
Zrzucanie liści ciąg dalszy :) ~Piciu 7 2025-06-27 16:24
Sticky worms. ~Orim 1 2025-06-27 13:20
Cła Trumpa 50% zwala Orlen na 60 ~Tymek 7 2025-06-27 13:18
energetyka w dół a LPP, CCC, Pepco na fali wzrostowej ~cezjas 1 2025-06-27 11:31
Qube liczy na tanie akcje jak Ofe przed dywidenda ~Zyga 2 2025-06-27 11:06
Trump szykuje Hossę na PKN,Link ~Strong 5 2025-06-27 09:13
Czesio pisal ze ponizej wartosci ksiegowa 130zl tylko bankrucı oddadza ~Zyga 5 2025-06-27 08:26
Czy SII z konfederacja chca wywilac Haos zeby ku pic taniej ~Zorro 7 2025-06-27 08:26
Orlen bieg na 400 m. Wygrywasz każdy widzi ktoś mów nie ~Hillela 2 2025-06-27 05:11
Orlen czy Tramp wyprowadzi wojsko NATO z Polski ~Hillela 8 2025-06-27 05:10
po 3,5 roku zabawy na PKN żegnam ~wilgotny 9 2025-06-26 18:21
Czekali, czekali i jazda do góry! ~akcjonariusz 2 2025-06-26 17:19
Ropa -11% w ~Ropa 10 2025-06-26 14:55
Orlen Pol. Musi słuchać Ameryki nie bawić się straty będą duże ~Hillela 6 2025-06-26 13:50
Koniec sprzedaży na stacjach ? ~lopeks 4 2025-06-26 13:49
Orlen stabilizuje dzisiaj WIG20! Trochę szkoda. ~nikt 3 2025-06-26 13:21
Spokojnie to tylko korekta być może do 77 zł raczej nie niżej ~PIOTR 9 2025-06-26 12:52
Lecimy na 40 zeta ostrzegałem ~Alkocholik 7 2025-06-26 11:58
Mocny wzrost cen ropy ~Orlen 5 2025-06-26 10:51
Dywidenda za 2025 rok... 4,65+? ~Arbi 8 2025-06-26 10:50
Orlen sprzedaż alkoholu na CPN będzie zakład szok ~Hillela 2 2025-06-26 10:49
Lecimy w dół Orleniku ~Tymek 4 2025-06-26 10:43
Shorty dzisiaj też od was odkupimy akcje ~Trader 1 2025-06-26 08:43
Mamy 83,5 zł !! Jakie macie typy do dywidendy erydan 19 2025-06-26 08:03
[x]
PKNORLEN 1,21% 129,04 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.