|
Zagadka..
|
~mabmab
|
6
|
2025-10-10 18:35
|
|
Pamiętam jak kurs Orlenu był równy kghm
|
~Wicherek
|
6
|
2025-10-10 12:57
|
|
ORLEN
|
~NN
|
17
|
2025-10-10 10:04
|
|
1miliard 200 mln zł dotacji na wodór dla Orlenu
|
~PIOTR
|
3
|
2025-10-10 08:59
|
|
Cyt Konczy sie czas na wykup jak sad nakazał Orlenowi cena pin IPO17
|
~Mecenas
|
1
|
2025-10-10 08:04
|
|
Wydzielenie Energi z Orlenu po wartosc ksi.Energi 38 zl
|
~Aniola
|
2
|
2025-10-10 07:59
|
|
W dniu wezwania na Energi przed Orlen hak sad nakazal
|
~Wladek
|
4
|
2025-10-10 07:56
|
|
Wykupic zastawione akcje Energi przed WEZWANIEM Orlenu te
|
~Zegarmistrz
|
6
|
2025-10-10 07:55
|
|
Wyciągniemy dzisiaj -2%?
|
~mefedron12
|
15
|
2025-10-09 18:59
|
|
sprzedałem
|
~locker
|
3
|
2025-10-09 17:37
|
|
PKN epistoly pisze
|
~mabmab
|
3
|
2025-10-09 15:26
|
|
czy dzisiaj testujemy 90zł?
|
~cezjas
|
1
|
2025-10-09 12:37
|
|
Szykujemy się do przebicia oporu
|
~J24
|
4
|
2025-10-09 12:04
|
|
!!! -Orlen w kluczowym miejscu- !!!
|
~Lech
|
13
|
2025-10-09 11:53
|
|
Liczba rachunków Maklerskich, Mocny Wzrost!
|
~Future
|
5
|
2025-10-09 09:41
|
|
BIOTECHY UP! W USA MODERNA ITP! MABION MA PREZESA CO ROBIŁ 3MLD! UP!!
|
~Rafał
|
1
|
2025-10-08 19:16
|
|
NOWY PREZES MABION NIE Z 1 ŁAPANKI ROBIŁ 3MLD PRZYCHODU! UP!!!
|
~Rafał
|
2
|
2025-10-08 10:31
|
|
Konieczne jest zmniejszenie plac w Orlenie
|
~Kaczyński
|
1
|
2025-10-08 09:51
|
|
modelowa marża rafineryjna
|
~locker
|
11
|
2025-10-08 08:17
|
|
PKN witam się prywatnie z Chruppala
|
~Rewizor
|
2
|
2025-10-07 15:46
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
10
|
2025-10-07 14:24
|
|
✅ ORLEN podpisał memorandum o współpracy strategicznej z KERNEL
|
~Radek
|
1
|
2025-10-07 14:20
|
|
Dziś dobrze na L E X B O N O! Poszło espi, dziś witamy górne!
|
~Rezerwowy
|
1
|
2025-10-07 11:51
|
|
Komu gniją ogórki?
|
~Kaczyński
|
1
|
2025-10-07 08:14
|
|
Zmiana terminu publikacji raportu 3 kwartal
|
~czlowieknikt
|
8
|
2025-10-06 23:57
|
|
Czy profesjonalny zarząd rozliczył już Obajtka ?
|
~flcn
|
3
|
2025-10-06 21:40
|
|
PKN Orlen pasa was jak owieczki na polanie
|
~Hillela
|
2
|
2025-10-06 20:12
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2025-10-06 20:04
|
|
Regermanizacja vs rekaczoryzacja, co lepsze?
|
~Kaczyński
|
5
|
2025-10-06 17:49
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
26
|
2025-10-06 15:45
|