Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
po czekajcie , jak ryży ceny i opłaty obniży ~Ano 1 2024-06-16 05:19
nikt sie nic nie dowie; sojuz blokuje TV Republike do multipleksu ~kano 1 2024-06-16 00:14
wisi- jak apokalipsa- leming ostatni zaskoczy ~alus 1 2024-06-16 00:08
LexKloska spisz ? Ponad pół tony śniętych ryb w Odrze. ~NiemaTakiejSkali 9 2024-06-15 20:55
Co tydzień parada równości w Warszawie. Co wy na to? ~dionizy 2 2024-06-15 20:13
Nowy autorytet prawicy ~qwerty 1 2024-06-15 18:34
Będzie TANIEJ ZOBACZYCIE KAŻDY BĘDZIE MIAL WIECEJ W PORTFELU ~Tenwuj 2 2024-06-15 16:33
Bbuuhhaa.! Ruscy agenci przyjęli Ustawę o _Wyborach korespondencyjnych"" ~No_nie_mogę 3 2024-06-15 15:53
Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że ceny spadną o połowę ~Nooooo 4 2024-06-15 15:46
Radzę usrenic bo Marshall już się nie odważy akcj pożyczyć cel 90zl ~Makler 14 2024-06-15 14:34
Obajtek planował przejęcie ARAMCO_ teraz będzie odwrotnie.!! ~SZOK 4 2024-06-15 00:48
Róża won ucieka z PL do Niemiec tam gdzie jej miejsce. ~Rurowalona 3 2024-06-14 20:35
Volksdeutsch zapewni Wam anschluss ~GPW 6 2024-06-14 20:27
Do ilu spadnie Orlen, jak Saudi Aramco będzie sprzedawać swoje paliwa? ~Konkurencja 24 2024-06-14 20:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 22 2024-06-14 18:12
Wakacje tuż tuz ~Wczasowicz 1 2024-06-14 17:44
sabotaż PKN Orlen marcinl0 1 2024-06-14 17:18
Śniętych ryb przybywa a rząd siedzi cicho? ~Invest 6 2024-06-14 16:38
Pół roku Rudego - symbol żołnierz ginie, kilku w kajdankach i pigułka ~Hossa 3 2024-06-14 16:34
Dziś do góry prywatne SII chce odrobić z kernera na orlenie ~Makler 4 2024-06-14 16:29
Co się dzieje z tym Orlenem ~Fqrf 9 2024-06-14 16:23
Już po Polsce..!!!!__...8 tys. Już z Niemiec jest w Polsce..!! ~Poland_kaput 1 2024-06-14 15:59
Aktywa VRfabric 12.110.606,58 zł i 78,97% wzrostu. ~luise 4 2024-06-14 15:07
Kierunek 40zł? ~xx 7 2024-06-14 15:01
Orlen po 20 zł bo wchodzi Saudi Aramco ze stacjami i będą paliwa po 5,19 ~Konkurencja 15 2024-06-14 14:17
Za 5 lat PKN bankrut? Z tym zarządem za 2 lata ~Invest 5 2024-06-14 14:07
To na stacjach Saudi Aramco w koncu zatankujjemy po 5,19 zł. ~Konkurencja 9 2024-06-14 14:00
Stare elektryki TAK - mieszkania NIE ~uwaga 2 2024-06-14 13:50
Rządowa propozycja podwyżek płac pod ostrzałem. "Skandal" marcinl0 5 2024-06-14 13:45
W Odrze znowu śnięte ryby. Ale cisza medialna ~Hmmmm 11 2024-06-14 13:42
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.