|
po czekajcie , jak ryży ceny i opłaty obniży
|
~Ano
|
1
|
2024-06-16 05:19
|
|
nikt sie nic nie dowie; sojuz blokuje TV Republike do multipleksu
|
~kano
|
1
|
2024-06-16 00:14
|
|
wisi- jak apokalipsa- leming ostatni zaskoczy
|
~alus
|
1
|
2024-06-16 00:08
|
|
LexKloska spisz ? Ponad pół tony śniętych ryb w Odrze.
|
~NiemaTakiejSkali
|
9
|
2024-06-15 20:55
|
|
Co tydzień parada równości w Warszawie. Co wy na to?
|
~dionizy
|
2
|
2024-06-15 20:13
|
|
Nowy autorytet prawicy
|
~qwerty
|
1
|
2024-06-15 18:34
|
|
Będzie TANIEJ ZOBACZYCIE KAŻDY BĘDZIE MIAL WIECEJ W PORTFELU
|
~Tenwuj
|
2
|
2024-06-15 16:33
|
|
Bbuuhhaa.! Ruscy agenci przyjęli Ustawę o _Wyborach korespondencyjnych""
|
~No_nie_mogę
|
3
|
2024-06-15 15:53
|
|
Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że ceny spadną o połowę
|
~Nooooo
|
4
|
2024-06-15 15:46
|
|
Radzę usrenic bo Marshall już się nie odważy akcj pożyczyć cel 90zl
|
~Makler
|
14
|
2024-06-15 14:34
|
|
Obajtek planował przejęcie ARAMCO_ teraz będzie odwrotnie.!!
|
~SZOK
|
4
|
2024-06-15 00:48
|
|
Róża won ucieka z PL do Niemiec tam gdzie jej miejsce.
|
~Rurowalona
|
3
|
2024-06-14 20:35
|
|
Volksdeutsch zapewni Wam anschluss
|
~GPW
|
6
|
2024-06-14 20:27
|
|
Do ilu spadnie Orlen, jak Saudi Aramco będzie sprzedawać swoje paliwa?
|
~Konkurencja
|
24
|
2024-06-14 20:27
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
22
|
2024-06-14 18:12
|
|
Wakacje tuż tuz
|
~Wczasowicz
|
1
|
2024-06-14 17:44
|
|
sabotaż PKN Orlen
|
marcinl0
|
1
|
2024-06-14 17:18
|
|
Śniętych ryb przybywa a rząd siedzi cicho?
|
~Invest
|
6
|
2024-06-14 16:38
|
|
Pół roku Rudego - symbol żołnierz ginie, kilku w kajdankach i pigułka
|
~Hossa
|
3
|
2024-06-14 16:34
|
|
Dziś do góry prywatne SII chce odrobić z kernera na orlenie
|
~Makler
|
4
|
2024-06-14 16:29
|
|
Co się dzieje z tym Orlenem
|
~Fqrf
|
9
|
2024-06-14 16:23
|
|
Już po Polsce..!!!!__...8 tys. Już z Niemiec jest w Polsce..!!
|
~Poland_kaput
|
1
|
2024-06-14 15:59
|
|
Aktywa VRfabric 12.110.606,58 zł i 78,97% wzrostu.
|
~luise
|
4
|
2024-06-14 15:07
|
|
Kierunek 40zł?
|
~xx
|
7
|
2024-06-14 15:01
|
|
Orlen po 20 zł bo wchodzi Saudi Aramco ze stacjami i będą paliwa po 5,19
|
~Konkurencja
|
15
|
2024-06-14 14:17
|
|
Za 5 lat PKN bankrut? Z tym zarządem za 2 lata
|
~Invest
|
5
|
2024-06-14 14:07
|
|
To na stacjach Saudi Aramco w koncu zatankujjemy po 5,19 zł.
|
~Konkurencja
|
9
|
2024-06-14 14:00
|
|
Stare elektryki TAK - mieszkania NIE
|
~uwaga
|
2
|
2024-06-14 13:50
|
|
Rządowa propozycja podwyżek płac pod ostrzałem. "Skandal"
|
marcinl0
|
5
|
2024-06-14 13:45
|
|
W Odrze znowu śnięte ryby. Ale cisza medialna
|
~Hmmmm
|
11
|
2024-06-14 13:42
|