Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
AT na żywo: Orlen koniec wzrostów i pójdzie w dół...-korekta...? ~Dominicus 2 2024-06-18 18:07
wzrosty ~prezes 1 2024-06-18 16:07
Orlen przygotowywany do sprzedaży ruskim jako akcje śmieciowe.. ~PO_to_DNO 1 2024-06-18 14:23
PKP CARGO ZARAZ WIDŁY ~korba 1 2024-06-18 14:21
Skąd paliwa na Ukrainie ? ~flcn 1 2024-06-18 14:15
Górne widły na PURE - zostały minuty.......... ~Kamil 1 2024-06-18 14:04
short squeez ~MEGALODON 2 2024-06-18 13:50
Info!! ~Kazimierz 2 2024-06-18 13:49
Afera garnkowa, afera 207 wiz za łapówki. afera ~Komisjant 3 2024-06-18 10:36
to ile z tych 100 konkretów ryży zrealizował ? słownie trzy? ~czuwaj 4 2024-06-18 10:04
Na PB pisza o short squeeze na jsw! ~Kuki 1 2024-06-18 10:04
Obajtek musi poprosić o ochronę, mafia nie daruje. ~Invest 6 2024-06-18 09:52
nie wolno pisać o niemieckich pushbackach do Polski. ~czuwaj 2 2024-06-18 08:23
dlaczego nie można pisać nic o niemieckich samochodach policyjnych? ~czuwaj 1 2024-06-18 08:22
To się dzieje na JSW-wyciskanie shorts-pomozcie ~Lopez 1 2024-06-18 05:25
Po gazie, prądzie, VATcie na żywność teraz woda drożeje 40% ~romek 8 2024-06-18 04:49
Które stację oddał Obajtek Molowi? Jakiś przykład? ~Invest 26 2024-06-17 23:50
Wujtek oddał najlepsze stacje w Polsce molowi z ruskim kapitalem ~BrawoPcimskiWujtek 10 2024-06-17 22:02
Zaraz ropa po 80! ~Kuki 1 2024-06-17 21:18
Mapa stacji lotos które obajtek oddał molowi ~PiszawszezMoskwaiOrb 2 2024-06-17 19:37
Cyrko-komisje śledcze obozu 13 grudnia nie podobają się Polakom. ~ochoczoskasować 4 2024-06-17 18:14
do piatku minimum 67--69 na dzielni mówia ~greg 4 2024-06-17 17:59
Powiedz ryży, dlaczego Polacy tak cie nie lubią ? Za lawirowanie? ~potodno 13 2024-06-17 17:59
patrycja ziobro tadeusz-a 6 2024-06-17 17:14
Tylko wezwanie Aramco po 80 zł da wzrost na 78 zł ~Hossa 5 2024-06-17 16:54
Short Swueeze na PKN ORLEN! Wystawiac po 120! ~Kuki 1 2024-06-17 16:05
Short Squezze na PKN - do zrobienia? ~leszcz 13 2024-06-17 15:30
perłą pod butem skalnym spekuły vrfabric / vfa ~wtenczasskasujoto 2 2024-06-17 15:23
czyż nie było o rezewie obozu kolaboranckiego... ~iloooraz 2 2024-06-17 13:22
Ale myk Orlen wciąż do góry pyk pyk ~Tejor 1 2024-06-17 13:22
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.