Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
50 mln AMERYKANÓW OGLĄDALO KATASTROFĘ LEWACTWA!!!!!!!!!! ~bilioner 1 2024-06-30 13:40
Napisałem post o cenie prądu i ... nie ma go bo ??? Treść niewygodna ? ~tojestpikuś 10 2024-06-30 12:40
519 mln zł wycena i 130 mln zł EBITDA ~tsg 1 2024-06-30 11:19
Biden pamięta ostatnia debatę, Tusk nie pamięta gdzie był wczoraj ~tojestpikuś 5 2024-06-29 21:13
Krawiec zarabiał więcej niż Obajtek a wyniki 100%kicha i absolutorium ~Hejo 10 2024-06-29 19:06
Defekajtis wytłumacz co tam się w Małopolsce dzieje ~tylewtemacie 1 2024-06-29 14:24
Napisałem, że Tusk jest największym hejterem PRLu i posta nie ma ~tojestpikuś 1 2024-06-29 13:50
Klosce kazali zakupy wiatraków zrobić a ta nie wie gdzie i jaka fabryka ~tojestpikuś 1 2024-06-29 13:47
Paliwo jest już po ppp5,19 ? Nieee, a pppiepszyć tą cenę i tak nie stać ~tojestpikuś 3 2024-06-29 12:54
Podziękowania dla moderatora. ~jansu 4 2024-06-29 12:45
OBAJTEK pięknie w tv Republika wali w rząd RUDEGO.DONA ~Prawda 7 2024-06-28 20:57
Te komisje pochłaniają tyle kasy że na nic nie starcza marcinl0 11 2024-06-28 20:55
po obniża ceny i opłaty podwyższając je ~Ano 5 2024-06-28 20:54
jaki kraj taka reprezentacja ~Niemiec 6 2024-06-28 18:27
Zerknijcie na Mirbud:) ~Cpk 1 2024-06-28 15:52
No to "student" ma cieplo ~Uhahaha 7 2024-06-28 15:20
Nie chce spadać, no to w drugą stronę ~Kolos 11 2024-06-28 15:16
GPW nie powinno być lub oficjalnie jako casino ! Kurioza ! ~cus 1 2024-06-28 15:14
a stary łysy Rzeźnik z stooqa nagania na kupno banków i ~Zenek 1 2024-06-28 13:49
Znajome wróbelki ćwierkają, że gość z Collegium... ~PiSmaker 1 2024-06-28 13:25
Polecam myślącym samodzielnie ~realista 8 2024-06-28 11:22
Wow co nie kupujecie pod rządami Niemmca? ~Zarobiony600 2 2024-06-28 10:31
Od lipca ceny spadną o połowę ~lubkegefraiter 4 2024-06-28 10:24
Orlen z promocja na paliwo ~Depress 2 2024-06-28 10:22
dywidenda ~Orlen 15 2024-06-28 09:33
Sprzedalem po 86zl 2022roku a teraz musze zaplacic PODATEK czy musze ~Poczatkujacy_naGPW 37 2024-06-28 09:17
Od polaczenia z Lotosem zarabiam z P. Czesio najperw banki ~Analityk_doswiadczon 4 2024-06-28 08:23
Kto nie usrednil po 62 zł ma zglowy wybicie na 69 w czerwcu ~Czesio 14 2024-06-28 08:21
Kupowałem jak Marshall akcje pożycza za zyski z banków tak CzesioZARABIA ~Niemenn 15 2024-06-28 08:19
Jak tam na bankructwie rudego ~Zarobiony600 3 2024-06-28 07:48
[x]
PKNORLEN 0,90% 127,50 2026-06-22 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.