Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
DO 40ZŁ NIE SPADNIE CHYBA☢️ ~Nowy 5 2024-07-16 15:13
Jeszcze 0.4% ~Invest 1 2024-07-16 15:10
Sześć nowych spółek na liście faworytów analityków. CD Projekt wypadł z łask Puls Biznesu 1 2026-06-24 11:15
Finlandia blokuje migrację. Jest podpis prezydenta marcinl0 1 2024-07-16 14:44
Co za ... ~Fqrf 2 2024-07-16 14:42
Jutro w górę ~Ja 1 2024-07-16 14:38
Nie narzekamy ~MocneUP 2 2024-07-16 14:17
Jeszcze 0.7 % i lawina ~Invest 1 2024-07-16 14:10
A ta giełda...hehehe...znowu najgorsza w Europie. ~xx 3 2024-07-16 13:49
8,5 mld w portfelu, Mirbud ma kolejną umowę na 600 mln! ~ZyskORAZportfel 5 2024-07-16 13:34
Jeśli spadnie do -4 % to zacznie się panika ~Invest 4 2024-07-16 13:19
##__ HHura._Kolejny dzień bliżej __rudego za kratami __!! ~Klawisz_z_Rawicza 1 2024-07-16 12:59
ponad 7 tys sklepów zamkniętych w 6 miesiecy 2024. ~czuwaj 3 2024-07-16 11:48
Strach zajrzał w oczy inwestujących na GPW. Co podpowiada analiza techniczna? Puls Biznesu 1 2026-06-24 16:17
Jaka to tragiczna spolka ~Fqrf 1 2024-07-16 11:26
czemu nie oddali jeszcze starych emerytur słóżbom. obiecali od razu ~kolo 1 2024-07-16 11:02
Ceny spadną o połowę i każdy będzie miał więcej w portwelu ~Invest 2 2024-07-16 10:43
Ojej...a to " nieszczęście" ~Buhahahaha 7 2024-07-16 09:28
budżet leży a minister kwiczy. ~czuwaj 1 2024-07-16 09:05
budżet leży ~czuwaj 1 2024-07-16 09:04
Pół roku wystarczyło .. kurz opada ~toja6 2 2024-07-16 09:03
PAD a PKN .....on chce wyjasnienie co do PKN/smiech na sali ~mabmab 1 2024-07-16 09:01
Nie mam wyjścia, będę likwidował kolejne firmy państwowe.. ~Wasz_Król 4 2024-07-16 08:33
Zaczyna się ruina .... bankier.pl ~klos 1 2024-07-15 22:52
Jedna po drugiej tak będą.. ~Spust 2 2024-07-15 22:41
Bodnar to wychowanek Sorosa ~Driller 1 2024-07-15 20:29
Mamy bananową.....wyspę..!!! ~DeBrażelą 5 2024-07-15 19:36
69,7 mld zł deficytu - Orlen też załatwi - gdzie PeŁowcy usmiechnieci? ~Brawo 1 2024-07-15 18:25
Miotła zamiata! ~Lud 3 2024-07-15 18:02
Orlen pod młotek i Będzie popyt na poliwo. do ruskich czołgów. ~Alezbyt 1 2024-07-15 16:35
Odkryli złoża 3,2 mld baryłek ropy KPC marcinl0 1 2024-07-15 16:25
poszedł do telewizji i poskarżył się marcinl0 2 2024-07-15 15:11
[x]
PKNORLEN -4,85% 122,78 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.