Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CPK na Węgrzech__Atom w Czechach__A w Polsce ~DeBrażelą 3 2024-07-22 19:31
##__Ma być codziennie neo-Afera PISu...codziennie.. ~Wasz_Król 1 2024-07-22 19:25
Jedziesz na 80 pod dywidendę zdziro, koniec korekty ~Up 4 2024-07-22 18:25
Energa z grupy Orlen ~baca 3 2024-07-22 15:54
Sprzedaż paliw wzrosła o 11% r/r ~Future 1 2024-07-22 15:48
kupię po 40 przed 19.09 ~falconwro 2 2024-07-22 15:38
Spójrzcie na zachód. Szulernia rośnie najwolniej a spada najszybciej ~janodmiodu 2 2024-07-22 12:47
Kurs tej spółeczki powala ~Fqrf 5 2024-07-22 12:09
Znowu za po brakuje kasy w budżecie ~Ano 4 2024-07-22 10:30
Rada Europy- W Polsce doszło do zamachu Zorganizowanej Grupy na Ustrój ~Anonimus 17 2024-07-22 09:38
Welcomen Polen szparagen arbaiten sznella..!!..Deutche marken ~Wasz_Król 13 2024-07-22 09:11
Herzlich willkommen unsere Nachbaren Polen, zum erntnen die Sparagen! ~GASTARBEITER 4 2024-07-22 07:09
Rudy nie wybaczy, że Obajtek zarabia więcej niż on, pomimo ~Bbbuuuhhhhhaaaaaaa 2 2024-07-22 07:07
Prawdopodobnie poolska przyjmie € szybciej ale kurs 5.2 ~Bzymbzymk 2 2024-07-21 22:19
Biden zrezygnował, Trump wygra..? Co z grą w zielone ~Posejdon 1 2024-07-21 22:03
Sterczewski drwi z ataku na biuro PSL: Liczyliście na kwiaty? ~stop_agresji 3 2024-07-21 21:19
W pół roku zmarnować taką firmę :[ ~pac 8 2024-07-21 20:51
Rośnie fala migrantów..spadających z zapory na granicy w celu ~JimmiJoe 1 2024-07-21 19:27
Pamiętajcie że __Teraz ja wam Wójta będę wybierał..!! ~Wasz_Król 2 2024-07-21 17:20
Nowy zarząd i nikt tego nie chce. Zachód opuszcza w podskokach. ~staszecki 8 2024-07-21 16:03
Zarty sie skonczyly.Koniec ruskiej ropy dla Wegier i Slowacji ~Szeryf 5 2024-07-21 12:25
Zarty sie skonczyly.Ruska ropa zakrecona dla Wegier i Slowacji ~Szeryf 1 2024-07-21 10:54
Niech ten Głos nie będzie Głosem Wołającego na pustyni; I love Poland. ~inno 1 2024-07-20 10:57
1 mln wagonów "niem. reparcaji wobec Polski" przekroczony w XXI w. ~uczcz 4 2024-07-20 10:48
## ....Może ktoś WIE.....kto jest biorącym w parze Biedry i Śmiszka..?? ~No_nie_Mogę 2 2024-07-20 10:32
Corey Lewandowski zapowiada ingerencję Trumpa ~Rewizor 14 2024-07-19 21:25
Będzie dobrze . Zmiany w toku ~Jadwiga 2 2024-07-19 19:26
Ile będzie tego nowego POdatku nalożongo na Orlen? ~POdatki 8 2024-07-19 17:36
Rząd ma problem z pieniędzmi na rentę wdowią. Oczekiwane świadczenie moż marcinl0 4 2024-07-19 16:23
Bardzo chcą ? ............ ~dhf 1 2024-07-19 14:07
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.