|
Od 2000 lat a może i 100000 lat zawsze bogaty zarabiał na ubogim. życie
|
~Jan
|
1
|
2024-09-30 12:40
|
|
W zyskach rządu mowa o milionach a deficyt w miliardach ktoś coś kuma?
|
~Jan
|
1
|
2024-09-30 12:36
|
| Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-23 17:43 |
|
Sprzedałem po 56,33 zł i czekam na ile to zależy ile wypiję i mnie zmyli
|
~Jan
|
2
|
2024-09-30 12:16
|
|
Jak się rozpęta wojna na bliskim wschodzie co za tym idzie i szerzej
|
~Jan
|
1
|
2024-09-30 12:14
|
|
Wybory w Austrii
|
~Jan
|
3
|
2024-09-30 12:12
|
|
Co robi Warren Buffett, co robią inni miliarderzy? Naśladuj i się bogać.
|
~Jan
|
4
|
2024-09-30 11:57
|
|
Nic nie jest warte tyle ile chcecie tylko tyle ile wam zapłacą. SZORTY
|
~Jan
|
3
|
2024-09-30 11:51
|
|
ocochodzi
|
~ocochodzi
|
1
|
2024-09-30 11:33
|
|
Bumech tylko 17
|
~Fqrf
|
1
|
2024-09-30 11:17
|
|
paliwo tanie? czy jednak drogie ?
|
~JD
|
11
|
2024-09-30 10:54
|
|
Na świecie peliwo radykalnie tanieje, ..a u nas tak nieśmiało..!!?
|
~Klient_z_dala
|
1
|
2024-09-30 10:40
|
|
Fafara odejdz prosze
|
~Kuki
|
2
|
2024-09-30 10:25
|
|
Wszyscy wszystko wiedzą... Patrzcie co robią miliarderzy bo to rekiny.
|
~Jan
|
1
|
2024-09-30 10:23
|
|
Bumechy , JSW itd
|
~Fqrf
|
2
|
2024-09-30 09:45
|
|
Priorytet
|
~Myśliwybronek
|
2
|
2024-09-30 09:43
|
|
Cena ropy w górę
|
~Buczek
|
2
|
2024-09-30 09:25
|
|
JSW ZARAZ GÓRNE WIDŁY
|
~inwestor
|
2
|
2024-09-30 09:21
|
|
Co to jest Pakt Migracyjny?
|
~Buhahahaha
|
1
|
2024-09-30 07:19
|
|
Mistrz- KRAWIEC już w Orlenie
|
~info
|
3
|
2024-09-30 06:43
|
|
Priorytet
|
~Myśliwybronek
|
1
|
2024-09-30 04:02
|
|
Po co płacicie podatek belki? Kupcie Orlen za wszystko co macie.
|
~DoradcaFinansowy
|
7
|
2024-09-29 22:28
|
|
Co zrobi Orlen z Energą ?
|
~Tt
|
7
|
2024-09-29 21:49
|
|
dolar 3 letnie minimum ropa na minimach a tu dalej 5,19 nie widać.
|
~andi
|
10
|
2024-09-29 21:38
|
|
Najniższe bezrobocie w historii, pensja minimalna 1000 euro
|
~DawajPIS
|
1
|
2024-09-29 21:24
|
|
Po niedzieli ładuje się pod korek. I czekam.
|
~Bind
|
5
|
2024-09-29 20:27
|
|
NORWESKI fundusz wkrotce wyjdzie z akcjonariatu...
|
~Future
|
13
|
2024-09-29 19:57
|
|
Szpitale do zamknięcia.....piniendzy nie ma...i nie będzie.
|
~Jeronimo
|
16
|
2024-09-29 19:37
|
|
Jak można w kilka miesięcy wykończyć taką firme
|
~Mmm
|
29
|
2024-09-29 19:22
|
|
czekam na akademik za 1,-
|
~student
|
5
|
2024-09-29 17:47
|
|
Coś czuję że spadków będzie ciąg dalszy...
|
~Karol
|
5
|
2024-09-29 17:34
|