Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Od 2000 lat a może i 100000 lat zawsze bogaty zarabiał na ubogim. życie ~Jan 1 2024-09-30 12:40
W zyskach rządu mowa o milionach a deficyt w miliardach ktoś coś kuma? ~Jan 1 2024-09-30 12:36
Inwestor Wojtek: Czas na dywidendowe zbiory. Miliardy dla akcjonariuszy Orlenu i Pekao Puls Biznesu 1 2026-06-23 17:43
Sprzedałem po 56,33 zł i czekam na ile to zależy ile wypiję i mnie zmyli ~Jan 2 2024-09-30 12:16
Jak się rozpęta wojna na bliskim wschodzie co za tym idzie i szerzej ~Jan 1 2024-09-30 12:14
Wybory w Austrii ~Jan 3 2024-09-30 12:12
Co robi Warren Buffett, co robią inni miliarderzy? Naśladuj i się bogać. ~Jan 4 2024-09-30 11:57
Nic nie jest warte tyle ile chcecie tylko tyle ile wam zapłacą. SZORTY ~Jan 3 2024-09-30 11:51
ocochodzi ~ocochodzi 1 2024-09-30 11:33
Bumech tylko 17 ~Fqrf 1 2024-09-30 11:17
paliwo tanie? czy jednak drogie ? ~JD 11 2024-09-30 10:54
Na świecie peliwo radykalnie tanieje, ..a u nas tak nieśmiało..!!? ~Klient_z_dala 1 2024-09-30 10:40
Fafara odejdz prosze ~Kuki 2 2024-09-30 10:25
Wszyscy wszystko wiedzą... Patrzcie co robią miliarderzy bo to rekiny. ~Jan 1 2024-09-30 10:23
Bumechy , JSW itd ~Fqrf 2 2024-09-30 09:45
Priorytet ~Myśliwybronek 2 2024-09-30 09:43
Cena ropy w górę ~Buczek 2 2024-09-30 09:25
JSW ZARAZ GÓRNE WIDŁY ~inwestor 2 2024-09-30 09:21
Co to jest Pakt Migracyjny? ~Buhahahaha 1 2024-09-30 07:19
Mistrz- KRAWIEC już w Orlenie ~info 3 2024-09-30 06:43
Priorytet ~Myśliwybronek 1 2024-09-30 04:02
Po co płacicie podatek belki? Kupcie Orlen za wszystko co macie. ~DoradcaFinansowy 7 2024-09-29 22:28
Co zrobi Orlen z Energą ? ~Tt 7 2024-09-29 21:49
dolar 3 letnie minimum ropa na minimach a tu dalej 5,19 nie widać. ~andi 10 2024-09-29 21:38
Najniższe bezrobocie w historii, pensja minimalna 1000 euro ~DawajPIS 1 2024-09-29 21:24
Po niedzieli ładuje się pod korek. I czekam. ~Bind 5 2024-09-29 20:27
NORWESKI fundusz wkrotce wyjdzie z akcjonariatu... ~Future 13 2024-09-29 19:57
Szpitale do zamknięcia.....piniendzy nie ma...i nie będzie. ~Jeronimo 16 2024-09-29 19:37
Jak można w kilka miesięcy wykończyć taką firme ~Mmm 29 2024-09-29 19:22
czekam na akademik za 1,- ~student 5 2024-09-29 17:47
Coś czuję że spadków będzie ciąg dalszy... ~Karol 5 2024-09-29 17:34
[x]
PKNORLEN 1,21% 129,04 2026-06-23 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.