|
Czy ktoś wie gdzie leży wiadro beż spodu
|
~Alkocholik
|
1
|
2025-06-15 14:09
|
|
Marże z pertochemii skok kwantowy
|
~Ok
|
1
|
2025-06-15 14:01
|
|
a ztym 2.12 mil to ile pis nakradł
|
~SPOKOJNY
|
1
|
2025-06-15 11:08
|
|
Nie inwestujcie w spółki skarbu państwa
|
~Bimber
|
1
|
2025-06-15 10:25
|
|
TACO = Trump_Always_Chicken_Cut
|
~ASD
|
1
|
2025-06-15 09:50
|
|
Orlen - Coinplex ??
|
~Jan
|
4
|
2025-06-15 09:37
|
|
Lepiej zatankujcie, bo będzie drożej
|
1-mna
|
3
|
2025-06-15 08:40
|
|
To powinni tłuc w szkołach od I kl podstawówki na okrągło
|
~ja
|
1
|
2025-06-15 01:08
|
|
Obajtek nadal bez absolutorium za 2023
|
~ja
|
4
|
2025-06-14 20:57
|
|
Słupsk pb 5,13 Circe
|
~Slupszczanka
|
2
|
2025-06-14 11:06
|
|
Ropa ostro w górę, ile zarobi Orlen na sprzedaży zapasów?
|
~Jim
|
1
|
2025-06-14 08:51
|
|
Komisja Europejska finansowała 7 mld.Euro Organizację Ekologiczne
|
~Łyso_Wam
|
6
|
2025-06-14 00:23
|
|
Orlen skazany na wzrosty, nic tego nie zatrzyma.
|
~Witu
|
6
|
2025-06-13 21:33
|
|
Eskalacja konfliktu to surowce up up ktoś wiedział Orlen up
|
~Zwyciezymy
|
1
|
2025-06-13 21:27
|
|
Portfel dywidendowy
|
~Dymar
|
4
|
2025-06-13 19:57
|
|
Już wiadomo, że polski rząd w charakterze recydywy stanowi zorga
|
~Łyso_Wam
|
1
|
2025-06-13 19:46
|
|
i po krachu
|
~taksowkarz
|
6
|
2025-06-13 18:12
|
|
Męczy się to dziś jak..
|
~lex
|
1
|
2025-06-13 16:17
|
|
kolejne ESPI o nabyciu akcji...
|
~mr
|
1
|
2025-06-13 15:54
|
|
Czy Orlen bedzie dokładał do ceny Gazu
|
~lopeks
|
4
|
2025-06-13 15:32
|
|
BP i SHELL mocno do góry
|
~YouEsEj
|
1
|
2025-06-13 14:40
|
|
Orlen dziś WIG na minusie tak giełda podsumowała rudego
|
~Hillela
|
10
|
2025-06-13 13:47
|
|
Terminal gazu zakończył rozbudowę za 150mln
|
~Kolos
|
2
|
2025-06-13 13:47
|
|
ESPI...
|
~mr
|
1
|
2025-06-13 13:29
|
|
Wzrost płacy od 1 stycznia 2026 o 3%
|
~VelSatis
|
6
|
2025-06-13 12:51
|
|
Jak wejdzie jankes o 15,30, wtedy tutaj - 5 %
|
~Ryszard
|
2
|
2025-06-13 12:48
|
|
Większa zrzutka kursu dopiero nastąpi po poludniu
|
~Olo
|
3
|
2025-06-13 12:19
|
|
Ile dzisiaj w dół po ataku na Iran ??
|
~Bartek
|
13
|
2025-06-13 11:01
|
|
USA ZIELONO TO WIG20 TEŻ PODCIĄGNIE SIĘ W GÓRĘ
|
~Yz
|
2
|
2025-06-13 08:59
|
|
Dzisiaj podejdziemy pod 80 zł
|
~Wituś
|
1
|
2025-06-13 08:49
|