Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Synther nominowany do top 100 indie games ~TopSteam 4 2018-12-13 10:40
z worka do worka ~kikol 2 2018-12-12 12:48
BeardedBrothers.games sp. z o.o. ma ktoś może wiedzę co to? ~GS 17 2018-12-11 22:47
zaczynamy jazde? ~xxx 3 2018-12-11 17:05
do konca roku zobaczymy 10 groszy ~Riki 7 2018-12-11 13:11
A jednak ERNE dalej sypie akcjami ~analiza 16 2018-12-09 16:11
Ustalenie wartości majątku Fat Dog Games sp. z o.o. z siedzibą w Białyms ~Riki 3 2018-12-08 22:58
Erne-postepowanie o zabezpieczeniu majatku ~Mateusz 26 2018-12-07 11:24
Promocja świąteczna dziekuję :-) ~ajax 1 2018-12-07 10:01
dzis albo jutro jescze jedno info!!!!!!! ~fiddo 2 2018-12-05 17:05
Uwaga byście się nie zdziwili to podobny wytwór fantasy jak MACRO GAMES ~ssam 8 2018-12-05 15:27
Połączenie Fat dog games s.a z Fat dog games Sp.z.o.o ~Hffh 2 2018-12-05 15:21
Obniżka prowizji dla producentów gier na platformie STEAM ~Jacek 3 2018-12-04 16:48
To wygląda jakby chcieli skupić jak najwięcej po 13 gr. ~Analityk 4 2018-12-01 17:01
Jak narazie to fundusz ~kikol 1 2018-11-30 12:47
Kiedy przebijemt 0.2 grudzień czy styczeń chyba grudzień ? ~Lalka 5 2018-11-30 10:18
Nowe produkcje w 2019 lolek1337 26 2018-11-29 17:11
Zarobieni.. ~zibi 1 2018-11-29 14:25
To co ruszamy w góre ~lolek 4 2018-11-29 11:01
U C I E K A J Ą ~GRUBASY 21 2018-11-29 01:30
Warto spojrzeć na One More Level ~alfred 1 2018-11-28 16:15
Erne zbylo 7500000 akcji ~inwestorek 2 2018-11-28 13:03
Kapitalizacja 13 milionów ~tja 7 2018-11-26 22:53
sprzeda mi ktos jeszcze po 11? ~ktos 8 2018-11-26 09:36
Sprzedał 10 baniek za 10 zł (ok) ..ubierają a NOWE CZEKAJĄ 30mil szt ~podobno 18 2018-11-26 08:35
Pozasesyjne nabycie 7.500.000 akcji za 0,10 groszy. ~Jacek 11 2018-11-24 18:00
Sprzedaż ~Jasio 1 2018-11-23 19:37
Ciekawy artykuł do poczytania (okazja!!) ~Incognito 1 2018-11-23 12:12
Rajport zły ale strata nie jest tak bardzo istotna. ~Pieter 2 2018-11-21 16:27
Nowe gry ~jan 3 2018-11-21 15:33
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.