Ja dzis puscilem 120k po 0.11. Dopóki byly prezes nie sprzeda swoich pozostalych akcji kurs bedzie stal w miejscu. W tym czasie obroce pieniedzmi na innych spolkach i odkupie po 0.12 i 0.13. Wybicia nie bedzie w tym roku bo jest masa osob zapakowanych od 0.12 do 0.24. Fundamentalnie spolka sie wzmacnia ale pieniadz ma zarabiac a nie lezec.