Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czas na wzrosty chyba że się jeszcze odkupimy...czekam na 0,11 ~ajax 1 2018-11-21 11:34
Skończcie pisać bzdury FDG jedną z najlepszych spółek na giełdzie !!!! ~Takaprawda 7 2018-11-20 22:50
lepiej trzymać się z boku . Balony GPW pękają !!! ~tgr 2 2018-11-20 19:53
Spokojnie wkońcu będzie sońce i temp się podniesie na +20 stopni... ~ajax 1 2018-11-20 12:41
Widzę to tak ~fatty 6 2018-11-19 20:27
FAT DOG GAMES S.A. ~Rozsmakowany 12 2018-11-19 20:11
Kiedy Sand is the Soul ?? ~Kgjsv 6 2018-11-19 13:34
nowe info!! ~sagafsgs 11 2018-11-19 13:23
Spokojnie jak ktoś chce wysypać będzie 0,3 zł :-) ~ajaxj 4 2018-11-17 15:20
Za 5 lat będzie tu 100 zł pewniak !! ~100zl 5 2018-11-17 00:02
Raport ~Nowy 13 2018-11-16 14:14
Q3 ~fklsjdflksdj 7 2018-11-15 18:47
Z ukrytego ~Tak 2 2018-11-15 18:13
NOJAK TAM CHOPAKI ???? ~tyfus 6 2018-11-15 14:58
Powolano nowego prezesa ~lfksdfalskdjh 14 2018-11-15 11:58
Kiedy wyniki ?? ~Hcjfsh 7 2018-11-14 20:59
Polecam poczytać o One More Level ~doggy 1 2018-11-13 22:27
WSZYSCY UCIEKAJĄ a nowych brak--źle to wróży na przyszłość ~dziwne 14 2018-11-13 15:34
Gry się sprzedają :))) ~Ktoś 5 2018-11-10 11:22
Rawr Off na Nintendo Switch! ~fakty 1 2018-11-08 10:07
NOMINA 10gr. mówi wam to coś i KASY BRAK ~przykro 9 2018-11-07 16:45
Jak pojawiają się czarowwnice to będzie dobrze koniec roku 0,3 zł ~ajax 3 2018-11-07 15:55
Haha prezes to mistrz! Akcje zamienił na paczkę szlugów yhm 29 2018-11-07 12:24
TO co korekta wzrostów..jedziemy na 15 gr ~sruuuuuuuuuu 14 2018-11-06 15:57
Prezesie i jak tam pozyskiwanie nowych inwestorów? ~fsdafwevx 6 2018-11-06 15:25
umieram z czekawości ~happymalpa 1 2018-11-06 14:15
panie GrubyKundel ~happymalpa 2 2018-11-06 13:14
Nowy prezio ~Fatty 2 2018-11-05 17:12
MERLINGRP - Zawarcie umowy nabycia 100% udziałów Profit M sp. z o.o. ~Inwwestor 1 2018-11-05 13:03
Raport!! ~Nowy 2 2018-11-05 09:44
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.