Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Coś dzieje się złego. ~TopSteam 12 2019-01-29 11:18
blokada ze sprzedaży zdjęta ~Fekir 6 2019-01-28 15:11
Zakończenie procesu certyfikacji gry Rawr-Off przez Nintendo ~Jac 1 2019-01-25 08:35
Alder’s Blood ~Delphinus 7 2019-01-24 06:29
Nauczcie się od FOREVEREN ja prowadzi się biznes . ~tgr 5 2019-01-23 19:10
tu tylko drukuja ~drukarnia 1 2019-01-23 09:15
Prezentacja Gier !! ~Kkkk 1 2019-01-22 20:40
wszystko rosnie ~steve_wonder 8 2019-01-22 15:00
Szukam nowych hitów z NC - One More Level? ~ernest 5 2019-01-22 08:06
Sand is the Soul ~TopSteam 16 2019-01-20 20:06
Rockbridge poniżej progu ~hmm 7 2019-01-19 14:36
Warlocks 2: God Slayers na liście życzeń Stream!!! ~tomek 3 2019-01-13 13:38
sand soul ~premiera 1 2019-01-12 18:07
Harmonogram wydawniczy Spółki - 2019r. ~Jac 10 2019-01-11 11:14
Macie zbedna kase to inwestowac w Govene ~Lolek 2 2019-01-10 08:41
Dziekujemy leszczom za tanie akcyjmi ~Zakupiony 19 2019-01-08 10:25
ArionnFiz od AgioFunds TFI ujawnił się w akcjonariacie? ~qqq 14 2019-01-04 15:21
dziś 15 groszy :) ~Riki 16 2019-01-03 10:41
Chiny i rynek gier ..artykuł w Bankierze ~Jedziemy 4 2019-01-03 09:27
Chiny znowu otwarte na gry ~xyz 4 2019-01-03 09:18
Fajne premiery jeszcze w tym roku ?? pawel_80 22 2019-01-02 22:48
Od piątku czas na zakupy...chyba już czas. ~ajax 1 2019-01-02 17:22
ZAWIESILI nikt nie kupuje i nie sprzedaje ~hak 2 2019-01-02 14:35
Fat dog Games na Kinguin indie valley :) ~Jxhsjd 2 2018-12-29 09:45
INFO ~JEST 5 2018-12-29 08:33
no latasz jak ze sraczką po wątkach po co?! i tak erne nie ma kasy ~analiza 3 2018-12-28 14:59
Patrząc na wykres FDG widzimy że bylo 0.4.. 0.15...0.28..0.13 i jedziemy ~Kirunek1zl 10 2018-12-28 11:35
Czas na solidne odbicie, hieny sie powoli zbierają. ~ajax 13 2018-12-28 11:14
Inwestor z omanu ~Egipcjanin 7 2018-12-15 23:13
Erne sprzedalo prawie 5m akcji ~dklajdlaksj 6 2018-12-13 16:05
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.