https://stooq.com/q/h/?s=oat
Stan z 30 czerwca, ale uaktualnił się dopiero dziś.
Względem tego co było jeszcze wczoraj doszli
TFI BNP Paribas
TFI MetLife
TFI Ipopema (nie mylić z ipopema 112 fiz)
TFI Rockbridge
jeszcze wcześniej w sierpniu (ale wszystko stan na koniec 2q) uwidoczniło się
TFI Uniqa
TFI PZU
TFI Alianz
Ten ostatni z bardzo dużym pakietem, być może to oni brali w pakietówkach?
Symbolicznie zwiększył też stan posiadania TFI NN (o jakieś 2k akcji).
Widać więc, że wszyscy NIESTETY ostro zasysają. Niestety, ponieważ obawiam się, że dopóki fundy nie zbiorą ile chcą to jeszcze się będziemy kisić. Oni zawsze jak zbierają to gniotą drobnicę na chama, dopiero jak już się sami nakarmią to wchodzą wyżej. Taki mamy tutaj klimat...