|
Bankructwo Galapagos?
|
~Holdem
|
3
|
2021-10-25 06:32
|
|
Czy tu beda jeszcze jakieś wzrosty?
|
~Yo
|
1
|
2021-10-24 20:30
|
|
Panowie, ta spółka to komedia. Mam dość.
|
~Lol
|
4
|
2021-10-24 17:41
|
|
Nowe laby
|
~Ździchu
|
6
|
2021-10-23 21:07
|
|
12 mcy spadków, 50% od szczytu. Szok.
|
~Arco
|
2
|
2021-10-23 11:42
|
|
Co tydzień ta spółka zabiera mi kilka tysięcy.
|
~Aaa
|
13
|
2021-10-23 08:55
|
|
ile to jeszcze bedzie spadac?
|
~alojzy
|
2
|
2021-10-22 21:34
|
|
W poniedziałek strzała w monitorze do góry nogami
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 18:01
|
|
Welcome to Niagara Falls 22.10.2021r.
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:53
|
|
trzeba się pogodzić
|
~thommat
|
13
|
2021-10-22 17:52
|
|
Jutro open MINUS 45%
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:49
|
|
Jutro odpał ale w monitorze do góry nogami
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:49
|
|
Który błazen zapakowany w wydmuszkę na weekend?.
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:49
|
|
Los każdego Balona jest jeden. PODŁOGA
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:48
|
|
Cuchnie zjejczalym śledziem,ewakuacja.
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:48
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:48
|
|
Jutro niedźwiadek wychodzi na parkiet stępować tylną nóżką
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:48
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-22 17:48
|
|
Biedny OAT
|
~Arco
|
1
|
2021-10-22 16:59
|
|
Jejkuu ma rację, wywalajcie....
|
~Lol
|
2
|
2021-10-22 13:59
|
|
Żona Arco biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?.
|
~Lol
|
4
|
2021-10-22 13:53
|
|
Potężny cios w akcjonariuszy OAT !.
|
~Olaboga
|
2
|
2021-10-22 13:12
|
|
kierunek 30, a potem 20zł
|
~pioter
|
1
|
2021-10-22 13:09
|
|
Niezłe zagrywki tu idą.
|
~Rostowski
|
4
|
2021-10-22 12:56
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam zbieracz grzybów
|
~zbieracz_grzybów
|
1
|
2021-10-21 19:05
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam Wielki Gatsby
|
~Wielki_Gatsby
|
1
|
2021-10-21 18:38
|
|
Jejkuuu, Kochani żenić pkciem
|
~Arco
|
2
|
2021-10-21 17:17
|
|
Kończę, wywalam. To nie ma sensu.
|
~Arco
|
2
|
2021-10-21 13:12
|
|
z prasy popularnej
|
~Hm
|
4
|
2021-10-21 12:41
|
|
Ponad 20 paczek po 130 szt. za 38.80 hmm :)
|
~Jon
|
2
|
2021-10-21 11:32
|