Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bankructwo Galapagos? ~Holdem 3 2021-10-25 06:32
Czy tu beda jeszcze jakieś wzrosty? ~Yo 1 2021-10-24 20:30
Panowie, ta spółka to komedia. Mam dość. ~Lol 4 2021-10-24 17:41
Nowe laby ~Ździchu 6 2021-10-23 21:07
12 mcy spadków, 50% od szczytu. Szok. ~Arco 2 2021-10-23 11:42
Co tydzień ta spółka zabiera mi kilka tysięcy. ~Aaa 13 2021-10-23 08:55
ile to jeszcze bedzie spadac? ~alojzy 2 2021-10-22 21:34
W poniedziałek strzała w monitorze do góry nogami ~Fanoat 1 2021-10-22 18:01
Welcome to Niagara Falls 22.10.2021r. ~Fanoat 1 2021-10-22 17:53
trzeba się pogodzić ~thommat 13 2021-10-22 17:52
Jutro open MINUS 45% ~Fanoat 1 2021-10-22 17:49
Jutro odpał ale w monitorze do góry nogami ~Fanoat 1 2021-10-22 17:49
Który błazen zapakowany w wydmuszkę na weekend?. ~Fanoat 1 2021-10-22 17:49
Los każdego Balona jest jeden. PODŁOGA ~Fanoat 1 2021-10-22 17:48
Cuchnie zjejczalym śledziem,ewakuacja. ~Fanoat 1 2021-10-22 17:48
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 1 2021-10-22 17:48
Jutro niedźwiadek wychodzi na parkiet stępować tylną nóżką ~Fanoat 1 2021-10-22 17:48
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 1 2021-10-22 17:48
Biedny OAT ~Arco 1 2021-10-22 16:59
Jejkuu ma rację, wywalajcie.... ~Lol 2 2021-10-22 13:59
Żona Arco biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Lol 4 2021-10-22 13:53
Potężny cios w akcjonariuszy OAT !. ~Olaboga 2 2021-10-22 13:12
kierunek 30, a potem 20zł ~pioter 1 2021-10-22 13:09
Niezłe zagrywki tu idą. ~Rostowski 4 2021-10-22 12:56
Uwaga- sprzedałem. Jam zbieracz grzybów ~zbieracz_grzybów 1 2021-10-21 19:05
Uwaga- sprzedałem. Jam Wielki Gatsby ~Wielki_Gatsby 1 2021-10-21 18:38
Jejkuuu, Kochani żenić pkciem ~Arco 2 2021-10-21 17:17
Kończę, wywalam. To nie ma sensu. ~Arco 2 2021-10-21 13:12
z prasy popularnej ~Hm 4 2021-10-21 12:41
Ponad 20 paczek po 130 szt. za 38.80 hmm :) ~Jon 2 2021-10-21 11:32
[x]
MOLECURE -1,58% 5,60 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.