Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro open MINUS 45% ~Fanoat 1 2021-10-28 17:45
Los każdego Balona jest jeden. PODŁOGA ~Fanoat 1 2021-10-28 17:45
Cuchnie zjejczalym śledziem,ewakuacja. ~Fanoat 1 2021-10-28 17:45
Goń trupa gon trupa olalalalaalalalalaalala ~Fanoat 1 2021-10-28 17:45
Który błazen zapakowany w wydmuszkę na weekend?. ~Fanoat 1 2021-10-28 17:45
Jutro odpał ale w monitorze do góry nogami ~Fanoat 1 2021-10-28 17:44
Jutro niedźwiadek wychodzi na parkiet stępować tylną nóżką ~Fanoat 1 2021-10-28 17:44
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 1 2021-10-28 17:44
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 1 2021-10-28 15:09
Żona Wróż biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Pantaran 5 2021-10-28 09:19
Odleszczanie papieru level master. Chapu bas, fundy. ~Bogaola 7 2021-10-27 22:39
Dwa dni ujadania trolli spadkowych)! ~wróż 1 2021-10-27 17:27
leszcze wytrzepane i do góry jazda ~sasa 6 2021-10-27 16:56
Galapgos + 6% ? ~Bartek 13 2021-10-27 16:25
3mać ~BTK 1 2021-10-27 16:19
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 3 2021-10-27 15:24
jutro zwala ~mesek12 6 2021-10-27 13:17
Trend boczny, drogie leszcze ~xx 6 2021-10-27 10:01
Powrót na bazę ~Arco 2 2021-10-27 09:40
jestem w plecy 45 %, stara jak sie dowie.... ~LOL 1 2021-10-26 22:30
Jeśli ktoś lubi kółka to warto dziś sprzedać na parę dni ~xx 20 2021-10-26 21:05
Jak ktoś lubi kółeczka to dziś można opylić i kupić za parę dni ~xx 29 2021-10-26 21:05
Cichutko dziś trolle spadkowe)))) ~wróż 1 2021-10-26 20:00
Uwaga, pełne zanurzenie, w listopadzie witamy 2 z przodu ~zbieracz_grzybów 7 2021-10-26 14:38
Czy będzie inwestor strategiczny ~Inwestor 6 2021-10-26 13:26
Żona Arco nadal pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Lol 2 2021-10-25 22:27
Jam Arco, jest szansa na dywidende?. ~Arco 2 2021-10-25 22:27
Dlaczego spadki.... ~Autsaider 1 2021-10-25 12:53
Jedyna Spółka która leci na wigu, znowu Oat. ~Arco 1 2021-10-25 09:45
O co chodzi naprawdę w OAT, analiza . ~Pantaran 3 2021-10-25 09:34
[x]
MOLECURE -1,58% 5,60 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.