|
Jutro open MINUS 45%
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:45
|
|
Los każdego Balona jest jeden. PODŁOGA
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:45
|
|
Cuchnie zjejczalym śledziem,ewakuacja.
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:45
|
|
Goń trupa gon trupa olalalalaalalalalaalala
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:45
|
|
Który błazen zapakowany w wydmuszkę na weekend?.
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:45
|
|
Jutro odpał ale w monitorze do góry nogami
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:44
|
|
Jutro niedźwiadek wychodzi na parkiet stępować tylną nóżką
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:44
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 17:44
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-10-28 15:09
|
|
Żona Wróż biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?.
|
~Pantaran
|
5
|
2021-10-28 09:19
|
|
Odleszczanie papieru level master. Chapu bas, fundy.
|
~Bogaola
|
7
|
2021-10-27 22:39
|
|
Dwa dni ujadania trolli spadkowych)!
|
~wróż
|
1
|
2021-10-27 17:27
|
|
leszcze wytrzepane i do góry jazda
|
~sasa
|
6
|
2021-10-27 16:56
|
|
Galapgos + 6% ?
|
~Bartek
|
13
|
2021-10-27 16:25
|
|
3mać
|
~BTK
|
1
|
2021-10-27 16:19
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
3
|
2021-10-27 15:24
|
|
jutro zwala
|
~mesek12
|
6
|
2021-10-27 13:17
|
|
Trend boczny, drogie leszcze
|
~xx
|
6
|
2021-10-27 10:01
|
|
Powrót na bazę
|
~Arco
|
2
|
2021-10-27 09:40
|
|
jestem w plecy 45 %, stara jak sie dowie....
|
~LOL
|
1
|
2021-10-26 22:30
|
|
Jeśli ktoś lubi kółka to warto dziś sprzedać na parę dni
|
~xx
|
20
|
2021-10-26 21:05
|
|
Jak ktoś lubi kółeczka to dziś można opylić i kupić za parę dni
|
~xx
|
29
|
2021-10-26 21:05
|
|
Cichutko dziś trolle spadkowe))))
|
~wróż
|
1
|
2021-10-26 20:00
|
|
Uwaga, pełne zanurzenie, w listopadzie witamy 2 z przodu
|
~zbieracz_grzybów
|
7
|
2021-10-26 14:38
|
|
Czy będzie inwestor strategiczny
|
~Inwestor
|
6
|
2021-10-26 13:26
|
|
Żona Arco nadal pod siedzibą OAT, co się dzieje?.
|
~Lol
|
2
|
2021-10-25 22:27
|
|
Jam Arco, jest szansa na dywidende?.
|
~Arco
|
2
|
2021-10-25 22:27
|
|
Dlaczego spadki....
|
~Autsaider
|
1
|
2021-10-25 12:53
|
|
Jedyna Spółka która leci na wigu, znowu Oat.
|
~Arco
|
1
|
2021-10-25 09:45
|
|
O co chodzi naprawdę w OAT, analiza .
|
~Pantaran
|
3
|
2021-10-25 09:34
|