Forum giełdowe spółki ML SYSTEM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przecież oni w ogóle nie mają żadnej własnej technologii. parametryzacja 3 2024-08-13 13:55
T.H.I.C.K.'24 parametryzacja 1 2024-08-13 09:49
Kapitalizacja 318 mln, a wartość... ~Texter 5 2024-08-13 06:54
Emitent przeprowadzi postępowanie walidacyjne... ~Texter 5 2024-08-12 11:51
Myślicie, że ten wynalazek z 2015 roku będzie game changerem? ~CycuMitoman 1 2024-08-11 21:15
Śmieszni są ~Kiler 2 2024-08-11 11:02
znowu patent! szok a gdzie statuetka? ~Dexter 3 2024-08-09 21:25
Coraz bliżej 40zl brzegu przepaści strefy śmieci d ~Dexter 1 2024-08-09 21:23
ostrzegałem ?!teraz masakra i przebije 40 zakład? ~Dexter 1 2024-08-09 17:26
Dzisiaj -2,2% i powrót do bazy. Było kilka espi i co bystrzejsi uciekli ~CycuMitoman 1 2024-08-09 17:01
Pszenica łby ~Dexter 1 2024-08-09 14:28
Kilka patentów, espi o zakupie maszyn i kurs w miejscu. Wnioski: ~CycuMitoman 4 2024-08-09 14:28
K.C.I.U.K.'24 parametryzacja 1 2024-08-08 17:55
Kontrrewolucja antykomunistyczna zlikwiduje zielony ład ~GenFranco 1 2024-08-08 09:27
Jakiś łeb kupuje kilka sztuk i trzyma kurs ~Dexter 1 2024-08-08 09:11
Dachufki niewypał cenowy? ~Dexter 2 2024-08-08 09:06
Jest pierwsza krew ! ~Dexter 1 2024-08-07 11:20
Czy przebije 40 Ziko do końca tyg zielony tak Czerwony nie ~Dexter 1 2024-08-07 10:42
Zaczyna się ahtung !!!! ~Dexter 1 2024-08-07 10:37
I tak będziecie dyndać w nieskończoność ~Dexter 1 2024-08-07 09:26
Porzućcie nadzieję, tu będzie pogrom notowań ~Dexter 3 2024-08-07 04:16
Za te dotacje mogliby by wesprzeć z 50 mniejszych firm ~Invest 3 2024-08-06 19:59
Odbicie wymazane tak jak mówiłem , to bardzo zły znak ~Dexter 2 2024-08-06 17:08
Dziś praktycznie wszystko odbiło, oprócz perły. Chyba nikt poza prezesem ~Mareczek 6 2024-08-06 15:50
Nawałnica trolli na spadki, czyli ~eric 1 2024-08-06 14:30
Sruuuuuuuu . Ostatnia szansa !!! ~Dexter 1 2024-08-06 14:12
Ciężki miesiąc dla kursu, tu jeszcze czeka was prognoza sprzedaży za Q2 ~CycuMitoman 2 2024-08-06 12:59
Ostrzegam , nie cieszcie się z tego nędznego odbicia ~Dexter 1 2024-08-06 12:22
wyleszczeni wystomp ~dekster 2 2024-08-06 11:07
Dziś korekcyjne odbicie zdechłej żaby szansą na wyjście ~AnalitykAT 1 2024-08-06 08:09
[x]
MLSYSTEM 0,41% 14,70 2026-06-26 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.