|
Przecież oni w ogóle nie mają żadnej własnej technologii.
|
parametryzacja
|
3
|
2024-08-13 13:55
|
|
T.H.I.C.K.'24
|
parametryzacja
|
1
|
2024-08-13 09:49
|
|
Kapitalizacja 318 mln, a wartość...
|
~Texter
|
5
|
2024-08-13 06:54
|
|
Emitent przeprowadzi postępowanie walidacyjne...
|
~Texter
|
5
|
2024-08-12 11:51
|
|
Myślicie, że ten wynalazek z 2015 roku będzie game changerem?
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-11 21:15
|
|
Śmieszni są
|
~Kiler
|
2
|
2024-08-11 11:02
|
|
znowu patent! szok a gdzie statuetka?
|
~Dexter
|
3
|
2024-08-09 21:25
|
|
Coraz bliżej 40zl brzegu przepaści strefy śmieci d
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-09 21:23
|
|
ostrzegałem ?!teraz masakra i przebije 40 zakład?
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-09 17:26
|
|
Dzisiaj -2,2% i powrót do bazy. Było kilka espi i co bystrzejsi uciekli
|
~CycuMitoman
|
1
|
2024-08-09 17:01
|
|
Pszenica łby
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-09 14:28
|
|
Kilka patentów, espi o zakupie maszyn i kurs w miejscu. Wnioski:
|
~CycuMitoman
|
4
|
2024-08-09 14:28
|
|
K.C.I.U.K.'24
|
parametryzacja
|
1
|
2024-08-08 17:55
|
|
Kontrrewolucja antykomunistyczna zlikwiduje zielony ład
|
~GenFranco
|
1
|
2024-08-08 09:27
|
|
Jakiś łeb kupuje kilka sztuk i trzyma kurs
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-08 09:11
|
|
Dachufki niewypał cenowy?
|
~Dexter
|
2
|
2024-08-08 09:06
|
|
Jest pierwsza krew !
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-07 11:20
|
|
Czy przebije 40 Ziko do końca tyg zielony tak Czerwony nie
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-07 10:42
|
|
Zaczyna się ahtung !!!!
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-07 10:37
|
|
I tak będziecie dyndać w nieskończoność
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-07 09:26
|
|
Porzućcie nadzieję, tu będzie pogrom notowań
|
~Dexter
|
3
|
2024-08-07 04:16
|
|
Za te dotacje mogliby by wesprzeć z 50 mniejszych firm
|
~Invest
|
3
|
2024-08-06 19:59
|
|
Odbicie wymazane tak jak mówiłem , to bardzo zły znak
|
~Dexter
|
2
|
2024-08-06 17:08
|
|
Dziś praktycznie wszystko odbiło, oprócz perły. Chyba nikt poza prezesem
|
~Mareczek
|
6
|
2024-08-06 15:50
|
|
Nawałnica trolli na spadki, czyli
|
~eric
|
1
|
2024-08-06 14:30
|
|
Sruuuuuuuu . Ostatnia szansa !!!
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-06 14:12
|
|
Ciężki miesiąc dla kursu, tu jeszcze czeka was prognoza sprzedaży za Q2
|
~CycuMitoman
|
2
|
2024-08-06 12:59
|
|
Ostrzegam , nie cieszcie się z tego nędznego odbicia
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-06 12:22
|
|
wyleszczeni wystomp
|
~dekster
|
2
|
2024-08-06 11:07
|
|
Dziś korekcyjne odbicie zdechłej żaby szansą na wyjście
|
~AnalitykAT
|
1
|
2024-08-06 08:09
|