Jestem 200k na stracie więc nie owijam i nie łykami już tych bzdur od szefa z zaczernia. Typowa firma pod dotacje i wyciąganie kasy. Patentów można mieć wiele więcej i tak to nic nie zmieni przy tej skali i zaangażowania sprzedaży a o relacjach z akcjonariuszami to nie wspomnę bo sami widzicie jak jest jeśli ktoś obserwuje od dłuższego czasu wydmuszkę. Tu długo nie będzie nic.